Teknoloji

Video Yüz Değiştirme Apk Uygulaması ReFace

İşte O Efsane Yüz Değiştirme Uygulaması Hemde Akıllı Cihazınızdan Yapacaksınız ReFace Apk

ReFace Video Yüz Değiştirme Uygulaması Nasıl Kullanılır
ReFace Video Yüz Değiştirme Uygulaması Nasıl Kullanılır

Öncelikle akıllı cihazınıza hemen altta vermiş olduğum ReFace apk dosyasını indirin. Apk dosyası Google Play Store’dan ineceği için, her hangi bir sıkıntı yaşama durumuz kesinlikle yoktur. Gönül rahatlığıyla indirebilirisniz.

Kısaca Tanıtayım Uygulamayı

Uygulama kendi serverlarında yüklü olan bir takım videolar içerir ve size bu videolar üstünde yoğun görünen kişinin yüzünü sizin istediğiniz yüz ile değiştirme imkanı sunar. Şunu belirteyim ki gerçekten işini çok iyi yapan bir uygulama zaten bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim. Benim işime yaradı, dilerim sizin de işinize yarar. Uygulamanın ne kadar iyi çalıştığını görmek için hemen aşağıya bıraktığım videoyu izleyin.

Video YouTube kanalımda, Beğenip, Abone Olmayı unutmayın.

ReFace Nasıl Kullanılır?

İndirmiş olduğunuz ReFace uygulamasını açın, ilk ara yüzde karşımıza “Featured” (Öne çıkan) başlığı altında bir miktar video çıkacaktır. İsterseniz bu videolardan birini kullanabilirsiniz. Daha fazla video için, Featured başlığı yanında bulunan diğer başlıklara da bakabilirsiniz. Bu üst bölümde Featured haricinde 6 farklı kategori başlığı daha bulunmaktadır. Sadece video değil Görsel ve Gif gibi imkanlarda sunuyor bunları da kullanabilirsiniz.

ReFace Video Yüz Değiştirme Uygulaması Nasıl Kullanılır Ön İzleme Görseli 1
Ön İzleme Görseli 1

Şimdi her hangi bir videoyu seçmeden önce kendi yüz hattınızı tanımlayın, bunun için her videonun sağ üst köşesinde görünen benim fotoğrafımın olduğu yere dokunun ve kendinize ait bir fotoğraf seçin. Yalnız yüz hatlarınız ne kadar belli olan bir fotoğraf seçerseniz o kadar iyi sonuç alırsınız. Yeni fotoğraf çekebilirsiniz ya da eski fotoğraflarınızdan birini de kullanabilirsiniz.

Seçtiğiniz fotoğrafı mutlaka sadece hatlarınız kalacak şekilde kırpın bu imkanı fotoğraf seçerken ReFace uygulaması size zaten sunuyor.

Artık yapmamız gereken tek şey beğendiğiniz videoyu seçmek. Videonuzun üzerine dokunun ve bekleyin kısa bir süre içinde video düzenleme işlemini bitirecektir. Yalnız uygulama malum PRO versiyon barındırıyor bu yüzden size videoları genelde kısa veriyor ve 1 gün içinde sınırlı sayıda Yüz Değiştirme imkanı sunuyor lakin reklam izleyerek bu sınırı ortadan kaldırabiliyorsunuz. Her bir video için bir reklam izlemeniz gerekiyor. Ya da uygulama hoşunuza giderse PRO versiyon olarak alabilirsiniz.

PRO versiyon paket fiyatları bugün (29.11.2020) Aylık: 39,90₺ Yıllık: 199,99₺

Ama bence ücretsiz kullanım oldukça iyi para vermeye gerek yok. Uygulama ilk yüklendiğinde zaten size 10 adet video yaptırıyor sonrasında daha fazla yapabilmeniz için 25 dakikalık bir engel koyuyor ama bu süreçte yukarıda da bahsettiğim gibi size seçenek sunuyor PRO versiyon satın alın ya da reklam izleyerek devam edin diye. Siz de burada reklam izleyip devam et diyerek dilediğiniz kadar video düzenleyebilirsiniz.

ReFace Video Yüz Değiştirme Uygulaması Nasıl Kullanılır Ön İzleme Görseli 2
Ön İzleme Görseli 2

Benim anlatacaklarım bu kadar kafanıza takılan her hangi bir sorun olursa yorum bırakın en kısa sürede çözüme ulaştırırız. İyi Kullanımlar.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)