Haber

Terörü Lanetliyoruz GIF

Türk Milletinin Başı Sağolsun.. Terörü Lanetliyoruz

Öncelikle Terörü Lanetliyoruz yazıma başlarken, son zamanlarda yaşadığımız terör olaylarında hayatını kaybetmiş kahraman Türk Şehitlerimizin yakınlarına sabır, Allah’tan rahmet diliyorum. Ve Türk Milletinin Başı Sağolsun.

Bu terör olaylarında paylaşmak amaçlı istediğim boyutlarda bir hareketli görsel (.GIF) bulamadığım için kendim yapmaya karar verdim. Şu anda web sitemin en tepesinde gördüğünüz (Eğer Göremiyorsanız Muhtemelen Reklam Engelleyiciniz İzin Vermiyordur Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenilediğiniz de Görebilirsiniz.) dalgalanan Şanlı Türk Bayrağımızın üzerinde Siyah Kurdele ve Türk Milletinin Başı Sağolsun yazısını herkesle paylaşmak istedim.

Terörü Lanetliyoruz
Görseli Tam Boyutlu Görmek İçin Üstüne Tıklayın.

Görseli yeni sekmede Tam Boyutlu olarak açabilir ve Sağ Tık yaparak Resim Olarak Kaydet diyebilirsiniz, yada direk Instagram Hikayenizde paylaşmak isteseniz, “GIF” ekle bölümünde “Ara” kutucuğuna “ehakancom” yazarsanız oradan da ulaşabilirsiniz.

Görseli kullanmak için izin almanıza gerek yoktur, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Her özel gün, özel anı ya da Resmi Gün ve Resmi Tatiller için hazırlamış olduğum sayısız hareketli resim (.Gif) ve normal görseller bulunmaktadır. Bu veri dosyaları alakalı yazı sayfalarında bulunmaktadır. Bulamadığınız görsel olduğunda lütfen “Yorumlar” kısmından iletin ve en kısa sürede ulaştırayım.

Görseller dışında aynı şekilde videolarda yapıyorum, bu videolara YouTube kanalımdan ulaşabilirsiniz. YouTube/ehakancom

Bana ulaşabileceğiniz tüm Sosyal Medya hesapları web sitenin üst kısmında ve alt kısmında ayrıca her yazının sağ kısmında mevcuttur. Buna ek olarak “İletişim” sayfasında da tüm bilgiler bulunmaktadır.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)