Haber

Sweatcoin Nedir

Bir Çok Kişinin Merak Ettiği Merak Ettiği Sweat Coin Nedir, Para Kazanılır Mı?

Sweat Coin Nedir, Para Kazanılır Mı?
Sweat Coin Nedir, Para Kazanılır Mı?

Kullanmayan kişilerin merak ettiği, kullanan kişilerin ise ne kadar kazandırdığını araştırdığı Sweat Coin tam olarak nedir buyurun bu konuya açıklık getirelim.

Bilindiği üzere Coin yani dijital para anlamına gelen, sweat ise ter anlamına gelen yani birleştirdiğimiz zaman terleyerek para kazanmanın amaçlandığı bir yürüdükçe kazan mantığıdır.

Peki tam olarak ne isteniyor bizden?
Sadece yürümek. Evet sadece yürümemizi isteyen bir uygulama. Yürüyüp spor yaparken aynı zamanda para kazanmamızı sağlayan bir sistem.

Sweat Coin ile Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle uygulamayı indirin, indirirken benim verdiğim linki kullanırsanız benim referansımla kaydolmuş olursunuz buda size bir şey kaybettirmez ama bana 5 Sweat Coin kazandırır.

Şimdi uygulamayı indirip kurduğunuzda, gerekli olan ne varsa yapın. ilk etapta bir kaç izin isteyecek gönül rahatlığı ile verin. Bu zamana kadar hiç bir sorun yaşanmadı. Şimdi konumunuzu kullanmak isteyecek ama sürekli açık olması gerekli değil. Yani bir kere izin verdiğinizde daha sonrasında Bluetooth iznide isteyecek ve artık sürekli konumu açık bırakmak zorunda kalmayacaksınız.

Artık Kullanmaya Hazırsınız

Evet şimdi yürüyün ve kazanın, hatta arkadaşlarınızı davet edin yine kazanın ve hatta reklam izleyin yine kazanın.
Nasıl mı? Çok basit, öncelikle uygulama size günlük 5000 adıma kadar yürümenizi istiyor. 5000 adımdan fazla yürüdüğünüz takdirde 5000 adımın üstü size bir şey kazandırmayacak. Daha fazla yürüyerek kazanmak için farklı 5 paket bulunuyor. 5000 adımın size kazandıracağı ise sadece 5.00 SWC.

  • Mover (Ücretsiz) Kazanç: 5.00 SWC
  • Shaker (4.75 SWC) Kazanç: 10.00 SWC
  • Quaker (20.00 SWC) Kazanç: 15.00 SWC
  • Breaker (30.00 SWC) Kazanç: 20.00 SWC
  • Trouble Maker (9.19 TL) Kazanç: 50.00 SWC

Yukarıdaki listede belirttiğim gibi size uygun olan paketi alabilirsiniz. Ben Ücretsiz paket kullanıyorum çünkü, zaten gün içinde çok yürüme imkanım yok üstelik amaç kazanmak ise neden vereyim. Üstelik en önemli husus, buraya dikkat, zaten ne kadar kazanırsanız kazanın, ödeme işlemi 2 yıl sonra olacak. Bu yüzden çokta kasmanın bir anlamı yok.

Bu sistem bir nevi ileriye dönük yatırım gibi bir şey. Bu günlerde yürüdüğünüzün karşılığını 2 yıl sonra alacaksınız.

Pekala 1 Sweat Coin Ne Kadar?

1 Sweat Coin ne kadar tam olarak bir şey söylemek mümkün değil. Yalnız benim yaptığım hesaplara göre, 1 SWC = 0.05 $ (Dolar) bugün kü kurdan tam olarak 26 (0.26 ₺) Kuruş oluyor. Tabi ki ülkemizde Dolar artışı veya düşüşü bunu ciddi oranda etkileyecektir. 27 Eylül 2020 tarihinden bugüne kullanıyorum, dediğim gibi çok yürüyen biri değilim. Buna rağmen bugün itibari ile toplam kazancım, 76.50 SWC.

Evet arkadaşlar burada yazdıklarım tamamen bana ait bilgiler, başkası nelere şahit bilemem. Bu yüzden bu uygulama hakkında benim görüşüm şu;
Bence herkes kullanmalı, zaman hızlı geçiyor.

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Sweat Coin Türkiye web sitesini ziyaret edin.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)