SinemaYerli Filmler

Robinson Crusoe & Cuma Full Film İzle İndir

Robinson Crusoe & Cuma Full Film 1080 Piksel İzle İndir

Robinson Crusoe & Cuma Full Film İzle İndir
Robinson Crusoe & Cuma Full Film İzle İndir

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Robinson Crusoe & Cuma Filmin Konusu:

Issız adaya düşüşünün 15. senenini kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa konusunda sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde serüvenci bir adam iner.

Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da limitsizamca onunla beraber bu yolcuya çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu misafirlerini memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan hayatları böylelikle ansızın renklenmeye başlar.

Filmin çekimleri, 2015 Mayıs ayında Küba’da başladı. Vizyona giriş tarihi olarak da 4 Eylül tasarılanıyor. 

Oyuncular ve IMDB Puanı

Robinson Crusoe & Cuma Filmi Dışında:

Sitemizde bulunan, Yerli ve Yabancı Sinema arşivimizde bulunmayan istediğiniz sinemaların eklenmesi için, lütfen bize “Yorumlar” kısmına istediğiniz filmi ya da filmleri yazın ki, size daha iyi yardımcı olabilelim.

İstemiş olduğunuz sinema ya da sinemalar, yapmış olduğunuz yoruma yanıt verildiği andan itibaren en kısa sürede yayında olacaktır. Dilerseniz yorum yazarken mail adresinizi de ekleyin, film sitemize yüklendiğinde, geri dönüş amacı ile sizin isteğiniz doğrultusunda size mail yoluyla bilgi verebiliriz.

Vermiş olduğunuz mail adresine kesinlikle farklı bir reklam, bilgi ya da kampanya tarzı rahatsız edici mailler gönderilmeyecektir.
Ayrıca dönem dönem farklılıklar içeren Anketlerimize katılmayı unutmayın. Bu Anketleri size daha iyi hizmet vermek adına hazırlıyoruz.

eHAKANcom Robinson Crusoe & Cuma filmi için İyi Seyirler Diler.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)