OyunPubG

PUBG Mobile Lite

PUBG Yapımcılarından Son Efsane! PUBG Mobile Lite

PUBG Yapımcılarından Son Efsane! PUBG Mobile Lite
PUBG Yapımcılarından Son Efsane! PUBG Mobile Lite

Her telefonda veya aygıtta oynanabilsin diye PUBG yapımcıları olaya el attı ve yeni bir sürüm olarak PUBG Mobile Lite ‘ı piyasaya sürdü.
Genel olarak baktığımızda 491MB’lık bir dosya görünüyor.

Engine 4 ile oluşturulmuş olan PUBG MOBILE‘ın bu sürümü daha küçük boyutta ve daha az RAM‘li daha fazla cihazla uyumlu, ancak dünyadaki milyonlarca hayranı çeken inanılmaz deneyimden ödün vermeden! PUBG MOBILE LITE, geleneksel PUBG MOBILE ayarında daha heyecan verici bir savaş deneyimi sunan hızlı tempolu maçlar ve 60 oyuncu için yapılmış daha küçük bir harita sunuyor. Görev çağırdığında hayatta kalmak için savaş alanında özgürce ateş aç!

Evet! oyunun yapımcıları bu şekilde tanımlıyor fakat, oyunu oynadığınızda siz nasıl etkilenirsiniz bilemem.

Oyunla ilgili incelemelerimi videolu olarak Youtube kanalımdan anlatıcam. Şimdilik genel olarak neler varmış onlara bakalım;

1. PUBG MOBİL LITE
60 oyuncu
, kazananların hepsini alabilmesi için grafiksel olarak zengin adaya paraşütle bakıldığında 2km x 2km bir harita görüyoruz. Oyuncular ayakta kalan son oyuncu olmak için sürekli daralan bir oyun alanında mücadele ederken kendi silahları, araçları ve malzemeleri için temizlemelidir. İnmeye hazır ol ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yap.

2. Yüksek Kaliteli Grafik ve HD Ses
Güçlü Unreal Engine 4, çarpıcı detaylar, gerçekçi oyun efektleri ve taktiksel aksiyon türü için mükemmel olan büyük bir HD harita ile şaşırtıcı bir görsel deneyim yaratıyor. Yüksek kaliteli ses ve zengin 3D ses efektleriyle oynarken, savaş alanından uzaklaşmaktan çekinmeyin.

3. Arkadaşlarla Takım Ol
Savaş planınızı sesli sohbet yoluyla koordine etmek ve arkadaşlarınız için mükemmel pusu kurmak için arkadaşlarınızla birlikte davet edin ve ekip kurun. Arkadaşlarınızın yardıma ihtiyacı olduğunda aramayı cevaplayın ya da Klan görevi aradığında rolünüzü yapın!

4. Adil Oyun Ortamı
Güçlü hile karşıtı mekanizmalar, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları için eğlenceli ve adil bir ortam sağlar.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)