OyunPubG

PUBG Mobile Hile Android

Bu Hile PUBG Mobile Android İçindir, Bilgisayarda Oynamak İsteyenler PC’de Çalışmaz.

PUBG Mobile Hile Yüzde Yüz Çalışıyor
Görseli Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

Tüm oyuncu arkadaşların dikkatine, bu yazımızda PUBG Mobile için HİLE‘den bahsedeceğim size.
Öncelikle benim tavsiyem kesinlikle bu tarz hile hurda şeyler kullanmayın. Bir oyundan zevk almak istiyorsanız hilesiz oynayacaksınız ki tadı çıksın, yoksa herkesi siz yok ettiğinizde veya bir şekilde alt ettiğinizde, kısacası hep siz kazandığınız zaman o oyunun hiç bir tadı kalmayacaktır.

Evet böyle bir yazı yazdım, çünkü çok soran oldu, hatta bir ara bende kullanmayı düşündüm. Çünkü PUBG Mobile‘da neredeyse hiç kimse hilesiz oynamıyor artık. Bu durumdan dolayı çok kez bedavadan kaybetmişliğim oldu ama asla pes etmedim ve vazgeçmedim. Hiç bir zamanda hiç bir oyunda hile kullanmadım. Bu yüzden size de tavsiye etmiyorum ama illa kullanmak istiyorum diyenler varsa buyurun anlatıyorum.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle şuraya bıraktığım butonlara tıklayın ve gerekli dosyaları Akıllı Cihazınıza yani Cep Telefonunuza indirin.

Dosyaları indirdiysek kuruluma geçelim haydi. Şunu da belirtmekte fayda var indirdiğiniz dosyalar sadece Android cihazlar için kullanılabilir. iOS işletim sistemli cihazlar içinde en kısa sürede ekleme yapacağım.

Yapacağımız bu işlem için her hangi bir ROOT gerekmez. Sırasıyla indirdiğiniz dosyalara dokunarak kuruluma başlayabilirsiniz. Kurulum yapmadan önce sizden “Bilinmeyen Kaynaklar”a izin vermenizi isteyecek. Bu izni mutlaka verin yoksa kurulum gerçekleşmez. Sizden böyle birşey isteme sebebi, indirdiğiniz dosyalar Google Play Store‘dan indirilmediği için, virüs olabilme ihtimalini kendi isteğinizle kabul etmenizdir.

Evet çünkü bu tarz dosyalar aracılığı ile virüs kurulumu yaptıranlar da var. Bu indirdiğiniz dosyalarda her hangi bir sıkıntı olmayacaktır, deneme amaçlı kullandım sonra sildim her hangi bir sıkıntı görmedim.

Buraya Dikkat

Önemli Not: İndirdiğiniz Dosyalardan Oluşabilecek Her Hangi Bir Zarardan Sitemiz Kesinlikle Mesûl değildir.

Dosyaların kurulum işlemi bittiğinde, menüye iki farklı uygulama eklenmiş olacaktır. Şimdi önce Mr.Shooter uygulmasını açın. “+” Artı butonuna tıklayın ve giriş yapın. Burada giriş yapacağınız hesap normalde kullandığınız hesapta olabilir, dilerseniz fake (Sahte) hesap açıp onunla da giriş sağlayabilirsiniz. Bu sizin tercihiniz, bunun önemi olan durum şudur ki oyun esnasında hileci olduğunuzu anlarlarsa şikayet edilebilirsiniz, bu da hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

Şimdi çıkan listeden PUBG Mobile‘ı seçip “Klon Oluştur” diyorsunuz. Tekrar “+” Artı işareti tıklayın ve az önce yüklediğiniz “Venomhack” uygulamasını bulun listeden ve onuda “Klon Oluştur” diyerek tamamlayın. Şimdi Venomhacks uygulamasını bu uygulama üzerinden açıyoruz, çıkan izinlere “İzin Ver” diyerek devam ediyoruz. Açılan pencerede “GO” deyip geçiyoruz ve bir kadın sesi duyacaksınız yabancı konuşacak.

Şimdi karşınıza gelen ekrandaki seçeneklerden “NON ROOT” u seçiyoruz, çünkü telefonumuz ROOTsuz. Yukarıda çıkan ikon düğmeyi sağa kaydırarak İzin Veriyoruz ve geri geliyoruz. Artık Hile Menüsü karşınızda bunu aşağı indirebilirsiniz küçük yuvarlak olarak kalacaktır kenarda.

Şimdi tekrar geri gelerek Mr.Shooter‘ın uygulama listesine geliyoruz. Buradan PUBG Mobile‘a dokunun ve açılmasını bekleyin. Bu sırada küçülttüğünüz Venum uygulamasını açın ve liste göreceksiniz. İşte bu listede uygulamanın neler yapabileceğini seçebiliyorsunuz. Ama burada kafa karıştırmaya gerek yok yazıların sağında bulunan düğmeden hepsini aktif konuma getirin.

Böylece Ban Yeme olasılığınız olmayacak, rakiplerinizin nerede olduğunu rahatlıkla göreceksiniz, zaten sizinde olmak üzere herkesin kafasında direk gibi birşey olacak yukarı doğru uzanan. Ayrıca attığınız her mermi rakibe isabet edecek, çünkü Aim Shoot özelliği kullandığınız silahın tepme gücünü yok edecek ve 6x dürbünle bile sprey attığınızda mermiler hep aynı noktaya gidecek.

Evet yapmanız gerekenler bu kadar arkadaşlar ama siz yine de yazının başında da dediğim gibi hileden uzak durun, oyunun zevkine varın. İyi Oyunlar.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)