Programlar

Premiere Pro 2019 İndir

Adobe Premiere Pro 2019 Profesyonel Video Editör Programı Ücretsiz İndir

Adobe Premiere Pro 2019 İndir

 • Minimum Sistem Gereksinimleri
 • Intel Core2 Duo ve ya AMD Phenom II işlemci 64-bit
 • Windows 7, 8, 10
 • 4 GB RAM
 • Yükleme için 4 GB boş harddisk alanı ek olarak da alan gerekecektir.
 • İlave dis boş alanı gerekiyor. 10 GB tavsiye ediliyor.
 • 1280 x 800 ekran
 • 7200 RPM sürücü
 • ASIO protocol ile uyumlu bir ses kartı Microsoft Windows sürücü modeli
 • QuickTime 7.6.6
 • GPU için en az 1 GB VRAM, Adobe-certified

Programın Kurulumu:

Öncelikle indirdiğiniz .zip dosyasının içinde bulunan dosyaları dışarı çıkarın. Klasör içerisinde yer alan “Set-up.exe” isimli dosyayı çift tıklayarak çalıştıralım. Eğer karşımıza herhangi bir uyarı çıkarsa “Evet” diyelim ve işlemlere devam etmek üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım. 

Adobe Premiere Pro Kurulum Dosyası Setup.exe
Adobe Premiere Pro Kurulum Dosyası Setup.exe

NOT: Kurulum esnasında herhangi bir hatanın çıkmaması için kablolu veya kablosuz olarak kullandığınız İNTERNETİNİZİN BAĞLANTISINI KESMENİZ gerekmektedir. İnternet bağlantınızın kesili olduğundan emin olduktan sonra diğer adımları uygulama devam edebilirsiniz.

Adobe Premiere Pro Kurulum Yükleme Ekranı
Adobe Premiere Pro Kurulum Yükleme Ekranı

Karşımıza çıkan “Premier Pro 2019 Yükle” ekranında bulunan “DEVAM” butonuna tıklayalım ve gerekli kurulum ayarlarını yapmak üzere bir sonraki adıma geçiş yapalım.

Dil Seçim Ekranı
Dil Seçim Ekranı

Karşımıza çıkan Adobe Premier Pro CC 2019 kurulum ekranından “1” ile gösterilen alana tıklayarak dilerseniz mevcut dil ayarlarını değiştirebilirsiniz. “2” ile belirtilen alana tıklayarak programın kurulumun yapılacağı dizini değiştirebilirsiniz. Gerekli ayarları yaptıktan sonra “Devam” diyelim ve bir sonraki adıma geçiş yapalım.

Yükleme İlerleme Ekranı
Yükleme İlerleme Ekranı

Yükleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Kurulumu yukarıda ok ile gösterilen bölümden takip edebilirsiniz. Kurulum süresi bilgisayarınızın performansına göre değişkenlik gösterebilir. Adobe Premier Pro CC 2019 boyut olarak yüksek bir program olmadığı için kurulum kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Yükleme Tamamlandı Ekranı
Yükleme Tamamlandı Ekranı

Adobe Premier Pro CC 2019 kurulum işlemi tamamlandı. “Kapat” butonuna tıklayarak çıkış yapalım. Program otomatik olarak Crack işlemini yapmaktadır. Ayrıca bir Crack işlemi uygulamamıza gerek yoktur.

Program Yüklendi Şimdi Masaüstü Simgesini Çağıralım:

Programınız yüklendi ancak masaüstünde programla alakalı her hangi bir simge veya logo yoksa aşağıdaki adımları takip edin.

Adobe Premiere Pro 2019 Programı Çalıştırma
Adobe Premiere Pro 2019 Programı Çalıştırma

Adobe Premier Pro CC 2019‘nin varsayılan kurulum dizini olarak gelen ve programın kurulu bulunduğu “C:\ProgramFiles\Adobe” klasörüne giriş yapalım. Daha sonra içerisinde yer alan “Adobe Premier Pro CC 2019” klasörüne girelim.

Masaüstüne Kısayol Ekleme
Masaüstüne Kısayol Ekleme

Klasör içerisinde alt kısımlara doğru yer alan “Adobe Premier Pro.exe” isimli UYGULAMA dosyasına “Sağ Tık > Gönder > Masaüstü(kısayol oluştur)” diyelim ve kısayol oluşturma işlemini tamamlayalım. Masaüstünde bulunan uygulama simgesine tıklayalım ve programı başlatalım.

Adobe Premiere Pro 2019 Karşılama Ekranı
Adobe Premiere Pro 2019 Karşılama Ekranı

Adobe Premier Pro CC 2019 başlatma ekranı karşımıza geldi bu aşamada program ilgili ayarları otomatik olarak yapıyor ve ilgili araçları otomatik olarak başlatıyor. Kısa bir süre bekledikten sonra program başlatılacaktır.

Adobe Premiere Pro 2019 Son Ayarlardan Sonraki Kullanım Alanı Ekranı
Adobe Premiere Pro 2019 Son Ayarlardan Sonraki Kullanım Alanı Ekranı

Adobe Premier Pro CC 2019 kurulum işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve  Adobe Premier Pro CC 2019 sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer yukarıda anlatılan adımlardan herhangi birisinde bir sorun yaşadıysanız ve kurulumu tamamlayamadıysanız. Bu gönderinin altına yorum atabilir, İletişim bölümünden bize mail atabilir veya İnstagram hesabımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

Program Hakkında Kısa Bilgi:

Video düzenleme konusunda akla ilk gelen programların başında gelen Adobe Premier Pro CC 2019 sürümü ile siz değerli kullanıcılarının karşısında. Güçlü düzenleme araçları ve kullanıcı dostu ara yüzü ile hem profesyonel hem de amatör her türlü çalışmalarınızı Adobe Premiere Pro 2019  ile yapabilirsiniz. Youtube, Instagram, Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya platformlarına uygun kaliteli videolar hazırlayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

Adobe Premier Pro CC 2019 hem giriş hem de çıkış olarak bir çok dosya türünü desteklemektedir. 4K video kalitesinden 720p video kalitesine kadar her türlü kalitede çıktı alabileceğiniz Adobe Premier Pro CC 2019 ile videolarınıza alt yazılar ekleyebilir ve yüz yerleştirme gibi popüler animasyonları kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler için gerekli kontrollerini yaptığımız bu sitede, yer alan Adobe Premier Pro CC 2019 programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Not: Zamanla link kırılabilir bu gibi durumlarda lütfen destek@ehakan.com üzerinden bilgilendirme maili atın. En kısa sürede link güncellemesi yapılır.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)