Programlar

Photoshop 2022 Full Crack

Videolu Anlatım

Videoyu oynat

Photoshop 2022 Full Crack Düzgün Çalışması İçin Lütfen Kurulum Öncesi Burayı Dikkatli Okuyun!

Photoshop 2022 Full Crackli dosyanızı indirdikten sonra gerekirse bu sayfayı kapatmayın ve adımları düzgün bir şekilde uygulayın ki Crack dosyanız düzgün bir şekilde çalışsın.

İndirmiş olduğunuz dosyayı .zip arşivinden Masaüstüne çıkarın, zaten dosya içerisinde hiç bir gereksiz belge vs. bulunmamaktadır. Çıkarmış olduğunuz hiç bir dosyayı silmeyin.

En önemli konumuz daha önce bilgisayarınıza Adobe indirdiyseniz lütfen tamamen kalıntı dosyalar dahil kaldırdığınızdan emin olun, gerekirse bilgisayarınıza Format Atın. Bilgisayarınız da Adobe firmasına ait hiç bir dosya bırakmadığınızdan emin olduğunuzda mutlaka yeniden başlatın ve internet bağlantınızı tamamen kesin.

Şimdi programın kurulumuna geçebiliriz.

Photoshop 2022 Full Crackli Programınız Nasıl Kurulur?

Yukarıda ki Uyarı yazısını okuyup istenilen tüm detayları uyguladıysanız şimdi kuruluma başlayalım.

Masaüstüne ayıklamış olduğunuz dosyaların içinden Set-Up.exe dosyasını çalıştırın ve izin isterse gerekli izinleri vererek kuruluma başlayın. Kurulum otomatik olarak yapılacaktır hiç bir yere dokunmayın kurulum bitene kadar.

Photoshop 2022 Full Crackli Kurulum Dosyası Çalıştırma

Kurulum işlemi tamamlandığı zaman Kapat diyerek işlemi sonlandırın kesinlikle o ekranda Programı açmayın!

Sonrasında Masaüstüne ayıklamış olduğunuz dosyalardan Crack yazan dosya içindeki Photoshop.exe yazılı dosyayı Kopyalayın (Ctrl+C)

Crack dosyasını açın ve Photoshop.exe'yi Kopyalayın.

Şimdi Windows Arama Kutusuna Photoshop yazın ve çıkan programın üzerine Sağ Tık yapıp Dosya Konumunu Aç deyin. Açılan klasörde tekrar Photoshop 2022 yazan Uygulama Dosyasına Sağ Tık yapıp yine Bulunduğu Klasörü Aç’a tıklayın ve buraya Kopyalamış olduğunuz Crack dosyasındaki Photoshop.exe’yi Yapıştırın (Ctrl+V)

Sürükle Bırak yöntemi burada çalışmamaktadır bu yüzden Kopyala – Yapıştır yöntemini kullanmaya özen gösterin.

Kopyaladığınız Photoshop.exe'yi Yapıştırma Yeri
Kopyaladığınız Photoshop.exe'yi Yapıştırma Yeri
Kopyaladığınız Photoshop.exe'yi Yapıştırma Yeri

Yapıştırma işlemi sırasında sizden Yönetici İzni isteyebilir buna izin vererek devam edin. Artık Photoshop Programınız kullanıma hazır Cracklenmiş durumda olacaktır. Photoshop’u rahatlıkla kullanmaya başlayın ve kesinlikle ilerleyen süreçlerde sizden Güncelleme yapmanızı isterse bunu asla yapmayın. Güncelleme yaptığınız andan itibaren Programı kullanamayacaksınız.

Programı kendime aynı yöntemle kullanmaktayım dosyalarda her hangi bir kötü amaçlı yazılım bulunmamaktadır içiniz rahat kullanabilirsiniz. Yine de indirmiş olduğunuz Photoshop Programından bilgisayarınıza her hangi bir zarar gelirse bundan kesinlikle eHAKANcom sorumlu değildir.

Hakan İNAN

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)