Teknoloji

PDF Çevirici

PDF Dosyalarınızı Online Kolay ve Hızlı Olarak Dilediğiniz Formata Dönüştürün

PDF Converter veya Dönüştürücü
Görseli Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

Günümüzde her şey para, özellikle konu teknoloji olunca iyice zorlaşıyor bu durum. Tabi ki hiç kimse internetin bu kadar yoğun kullanıldığı yerde bu tarz şeylere para ödemek istemiyor. İşte bu yüzden bende burdayım.
Şimdi size PDF dosyalarınızı pek çok formata dönüştürecek bir websiteden bahsedeceğim. Malum söz konusu PDF olunca düzenleme programı bulmak neredeyse imkansız. Ama bu işlemi yapan online bir sistem var, hem program yüklemekle uğraşmayacaksınız, hemde boşuna bilgisayarınızda yer kaplamayacak, üstelik en güzel tarafı hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.

Bizi bu zahmetten kurtaran sitemize BURADAN ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar. Ayrıca merak edenler için şunu da belirteyim, yaptığınız çalışmaları indirdiğinizde / kaydettiğinizde, web site kendine ait her hangi bir reklam, filigran yada logo benzeri şeyler yerleştirmiyor.

Bütün bu uygulamalar sonucunda bilgisayarınıza, tabletinize, cep telefonunuza veya kullandığınız cihaza, her hangi bir sorun oluşturması teşkilinde, bu durumdan kesinlikle web sitemiz mesul değildir.

Yapmanız gerekenler çok basit, ilgili web siteye giriş yapın, dönüştürmek istediğiniz format ile ilgili seçim yapın. Karşınıza gelen sayfada, “Dosya Ekle” bölümüne tıklayın ve dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçin ve “Tamam” butonuna tıklayarak yüklemeyi gerçekleştirin.

Web siteye yükleme (Upload) işleminin yapılmasını bekleyin ve yükleme işlemi bittiğinde otomatik olarak dönüştürmeye başlayacaktır. Bu dönüştürme işlemi son bulduğunda, “Dosyayı İndirin” yazan butona tıklayarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Ayrıca hatırlatmakta fayda var, dilerseniz bu web sitesi üzerinden PDF dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz, tabi ki web site bununla sınırlı değil, dahası fotoğraf dosyası olarak ta kaydetme imkanı sunuyor. Benim burda yazdıklarımdan daha fazlasını kendiniz siteye girdiğinizde göreceksiniz. Emin olun çok kullanışlı ve günlük işleriniz de faydası olacak harika bir sistem geliştirmişler. İyi Çalışmalar.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)