Teknoloji

Monster Notebook

Oyun Canavarı Monster Notebook Nasıldır?

Uzun zamandır kafamda soru işareti bırakan nereye baksam reklamını gördüğüm bu Monster Notebooklar anlatıldığı gibi gerçekten mükemmel performans sağlıyor mu?

Evet gerçekten baktığım her yerde reklamı var, yolda gördüğüm Belediye Otobüslerinin arkasında, Televizyon kanallarında, billboardlarda vs. kısaca bir çok yerde karşımıza çıkan bu bilgisayar acaba gerçekten iş yapar mı?

Yeni bir bilgisayar arayışında olduğum son dönemlerde bir çok marka ve model araştırdım, gerek performans olarak gerekse fiyat olarak değerlendirdim ve kararımı Monster’dan yana kullandım.

Yaptığım iş gereği kullanacağım bilgisayarın Grafik olarak çok iyi olması gerekiyor tabii oyun oynamak bakımından da iyi olması boş zamanlarımı keyifli geçirmemi sağlar.

Evet sonunda kararımı verip bütçemi sarsmadan aradığım performansı karşılayacak olan bir laptop buldum.

Monster Abra A5 V13.2 bilgisayarı detaylı olarak incelemek için Tıklayın. Şu anki fiyatı benim aldığım zamana göre biraz fazla ama yine de kampanya dönemindeler.

Şimdi gelelim performansına, Video Editleme konusunda kullandığım programları sorunsuz takılmadan çalıştırabiliyor.
Oyun oynarken özellikle şu anki dönemde olan oyunları örnek verecek olursak GTA 5, PUBG, Truck Simulator, Bus Simulator gibi oyunları takılmadan oynayabiliyorsunuz.

Aynı özelliklerde olan Laptoplara göre fiyat açısından daha uygun olması benim olduğun gibi eminim herkesin hoşuna gider. Niye daha fazlasını ödeyelim ki.

Eğer bu yakınlarda bir Laptop almayı düşünürseniz kesinlikle Monster almanızı tavsiye ederim. Kendi web sitesinden diğer modellerede bakın illa ki size uygun modeli vardır. Benim tercihim Monster.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)