SinemaYerli Filmler

Kardeşim Benim Full Film İzle İndir

Kardeşim Benim Full Film 1080 Piksel İzle İndir

Kardeşim Benim Full Film İzle İndir
Kardeşim Benim Full Film İzle İndir

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Kardeşim Benim Filmin Konusu:

Yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı, başrollerinde Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’in bulunduğu Kardeşim Benim iki erkek kardeşin babalarının vasiyetini yerine getirmek için yıllar sonra bir araya gelmesiyle bu vasiyeti gerçekleştirmek için yaptıkları duygusal ve komik yolculuğu anlatıyor.

Ayrıntısı GizleHakan 30 yaşında alternatif müzik yapan tanınmış kişi bir sanatçıdır. Sakin ve gizemli bir karaktere sahiptir. Her ne kadar magazinden uzak durmaya çalışsa da kardeşi Ozan’la olan darıllıkları magazinin alakasını çekmektedir. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin tersine dışa dönük, neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir.  İki kardeş yıllardır darıldır.

Uzun vakittir bir araya gelmemiş, hem de babalarının hastalığında dahi onu değişik vakitlerde ziyaret etmişlerdir.  Çocuk yaşta annelerini kaybettikten sonra düğün şarkıcısı olan babaları Erkan’la beraber kasabalarda düğünden düğüne dolaşmış, yarı göçebe bir hayat yaşamışlardır. Anneleri can verdikten sonra babası Ozan’ın tüm sorumluluğunu abisinin omuzlarına yüklediği için Hakan erken yaşta büyümek zorunda kalmıştır. Ozan ise çocukluğun tadını çıkarmış, Hakan’ın yaşayamadığı çocukluğu onun gözleri önünde doya doya yaşamıştır.

Bu vaziyet vakit içinde abi kardeş ilişkisini yaralamış, ikisi de yollarını tam ters istikametlere doğru çizmişlerdir. İki kardeşi yıllar sonra bir araya getiren vaziyetse babalarının cenazesidir. Son görevlerini yerine getirip bir an önce yollarına gitmeyi düşünürken babalarının onlara bıraktığı vasiyet her şeyi değiştirir.

Oyuncular ve IMDB Puanı

Kardeşim Benim Filmi Dışında:

Sitemizde bulunan, Yerli ve Yabancı Sinema arşivimizde bulunmayan istediğiniz sinemaların eklenmesi için, lütfen bize “Yorumlar” kısmına istediğiniz filmi ya da filmleri yazın ki, size daha iyi yardımcı olabilelim.

İstemiş olduğunuz sinema ya da sinemalar, yapmış olduğunuz yoruma yanıt verildiği andan itibaren en kısa sürede yayında olacaktır. Dilerseniz yorum yazarken mail adresinizi de ekleyin, film sitemize yüklendiğinde, geri dönüş amacı ile sizin isteğiniz doğrultusunda size mail yoluyla bilgi verebiliriz.

Vermiş olduğunuz mail adresine kesinlikle farklı bir reklam, bilgi ya da kampanya tarzı rahatsız edici mailler gönderilmeyecektir.
Ayrıca dönem dönem farklılıklar içeren Anketlerimize katılmayı unutmayın. Bu Anketleri size daha iyi hizmet vermek adına hazırlıyoruz.

eHAKANcom Kardeşim Benim filmi için İyi Seyirler Diler.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)