Teknoloji

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram İçin Takipçi, Beğeni, Yorum, İzlenme, Kaydetme vs. Hileleri

Bu konuda Instagram hesabınız için Takipçi, beğeni, yorum, izlenme, kaydetme vs. hileler için size bir web site önereceğim.

Lakin bilmeniz ve önlem almanız gereken bazı detaylardan bahsedeceğim. Bu konu çok önemli kesinlikle burayı okumadan siteye giriş yapmayın.

Öncelikle bu siteye giriş yaparken kesinlikle kullandığınız hesapla giriş yapmayın. Gerekirse yeni bir Instagram hesabı açın, açtığınız hesabın şifresini basit bir şey yapın yani başka bir yerde kullanmadığınız bir şifre olsun.

Şimdi gelelim site girişine, buradan siteyi açın, alttaki görselde gösterdiğim yerden yani, “INSTAGRAM İLE GİRİŞ YAP” bölümünden giriş yapın.

Siz kullanıcı adını yazarken hesabınıza ilişkin olanı otomatik olarak gösterecek oradan kendi hesabınızı seçin. Şifenizi yazın ve “Giriş Yap” diyerek bekleyin. Giriş işlemi biraz uzun sürebilir yaklaşık 1 dakika falan sürebiliyor bekleyin.

Giriş yapıldığında karşınıza yönetim paneli gelecek, buradan yapmak istediğiniz hileyi seçin, örneğin Takipçi kasmak istiyorsanız, “Takipçi Gönder” linkine tıklayın zaten bu linkte “100” rakamını göreceksiniz, bu sizin krediniz. Buna benzer diğer linklerde de aynı şekilde, “Beğeni Gönder” , “Yorum Gönder”, “Story Görüntüleme”, “Video Görüntüleme” ve “Kaydetme Gönder” gibi linkler olacak yanında yazan rakamlar sizin kredi limitiniz olacaktır.

Burada yazan limitleri bitirdiğiniz zaman, 60 dakika içinde tekrar yenileneceği yazıyor ama bu süre daha kısa sürüyor. Tam emin değilim ama yaklaşık 30 dakika içinde yenilenmiş oluyor. O yüzden siz ara sıra sayfayı yenileyin böylece kredilerin yenilendiğini göreceksiniz. Yönetim paneli alttaki görselde örnek olarak mevcut.

Şimdi gelelim nasıl yapacağınıza, giriş yaparken farklı bir hesap kullandığınız için asıl kullandığınız veya Takipçi Kasmak istediğiniz hesabı seçmek için, ben örnek olarak Takipçi Kasmayı göstericem zaten gerisi aynı mantıkla çalışıyor.

“Takipçi Gönder” linkine tıklayın, karşınıza gelen sayfada, Kullanıcı Adı yazan bölüme Takipçi Göndermek istediğiniz hesabı yazın. Bu arkadaşınızın hesabı bile olabilir kime göndermek isterseniz o kişinin kullanıcı adını girin oraya ve “Kullanıcıyı Bul” butonuna tıklayın.

Kullanıcı Bul dediğimizde karşımıza kişinin profil resmi gelecek, eğer kişi doğruysa hemen altta bulunan “Takipçi Sayısı” yerinde otomatik olarak “10” seçili, bunu isterseniz çoğaltabilirsiniz ama genellikle çoğalttığımız zaman fazla sıkışma yapıyor ve istenilen sonuca ulaşamıyoruz. Mesela 100 yazdığımızda gelen takipçi sayısı ancak 30-40 arası oluyor.

Bu sebepten ben otomatik olarak seçili olan “10” üzerinden yürüyorum ve “Gönderimi Başlat” butonuna tıklayıp ilk 10 takipçiyle işe başlamış oluyorum. Takipçi gönderim işlemi bittiğinde aynı işlemi tekrarlıyorum ta ki 100 kredi bitene kadar.

Burada bahsetmek istediğim bir konu daha var, 100 krediniz var ama işlem bittiğinde size gelen Takipçi 100 kişi olmuyor genelde aşağı yukarı 20 Takipçi eksik geliyor. Bu da sistemin bir hatası sanırım. Ama bundan daha iyi çalışan bir sistem bulamadım. Eğer sizin bildiğiniz ücretsiz daha iyi bir hizmet sunan web site varsa mutlaka yorumda belirtin.

Yapmanız gerekenler bu kadar, bu işlemi diğer kasma işlemlerinde de aynı şekilde kullanabilirsiniz. İyi Çalışmalar.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)