Teknoloji

Inshot Watermark Logosunu Kaldırma

InShot Uygulamasından Sağ Alt Köşede Bulunan Logoyu (Watermark) Kaldırma

Son dönemlerde benimde sıklıkla kullandığım bir uygulama bu InShot. Bir çok özelliği ile rakiplerinden çokça önde. Tabi ki uygulamayı tam donanımlı kullanmak istediğimizde bizden her uygulamada olduğu gibi belirli ücret talep ediyor.

Ama ücretsiz olarak kullandığımızda da oldukça kullanışlı bir alan vermiş bize. Durup dururken uygulamaya para vermek istemiyorsanız eğer sunduğu imkanlar yeterli geliyorsa, geriye sadece tek bir sorun kalıyor oda sağ alt köşede bulunan uygulamaya ait InShot logosu (Watermark)

Bu yazımızda size bu Logodan (Watermark) nasıl kurtulacağımızı anlatacağım, aslında çok basit bir yöntem.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle InShot uygulamasını açın ve düzenlemek istediğiniz videyu seçin ve düzenleme ekranına gelin. Şimdi aşağıdaki görselde gösterdiğim gibi, sağ alt köşede bulunan Inshot logosuna (Watermark) üzerine dokunun.

Ok ile gösterdiğim yerdeki logoya dokunun.
Ok ile gösterdiğim yerdeki logoya dokunun.

Şimdi karşınıza açılan bir popup menü gelecek, 3 farklı buton olacak. Bu butonlardan en altta olan “Ücretsiz Kaldır” butonuna basın. Şimdi bir reklam sayfası açılacak, sabırlı olun. Alttaki görselde gösterdiğim gibi sağ üstte bulunan reklam süresinin dolmasını bekleyin ve “X” olduğunda reklamı kapatın. Burada dikkat etmeniz gereken husus, reklam saniyesi dolmadan tıklarsanız eğer, kaldırmak istediğiniz logo kalkmayacaktır.

Reklamları kapattığınızda görselin en sağındaki 4 adımda olduğu gibi uygulamanın logosu yok olacaktır.

Bulanık olan yerler uygulamanın almış olduğu reklamlardan dolayı sansürledim.
Bulanık olan yerler uygulamanın almış olduğu reklamlardan dolayı sansürledim.

Görselde de görmüş olduğunuz üzere, adımları gösterdiğim şekilde yaptığınız da sağ altta bulunan InShot logosu (Watermark) kalkmış olacaktır. Tam özelliklerini kullanamasanız da en azından videonuzda başka birine ait bir logo olmayacaktır. İyi Günlerde Kullanın.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)