Son Sığınak Greenland 2020 Full Film İzle İndir

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 260
0 0
Okuma zamanı:1 Dakika, 49 Saniye

Son Sığınak (Greenland) Full Film 1080 Piksel İzle İndir

Bir aile, felaketle sonuçlanan bir doğal afet karşısında hayatta kalma mücadelesi verir. Son Sığınak Greenland Full Film İzle İndir Full HD 1080 piksel
Bir aile, felaketle sonuçlanan bir doğal afet karşısında hayatta kalma mücadelesi verir.

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

İndirme Linkleri

Tür: Aksiyon, Gerilim
İMDB Puanı: 6,4/10 – 10.856
Vizyon Tarihi: 27 Kasım 2020 (Türkiye)
Süre: 119 dakika
Dil: İngilizce – Türkçe Altyazılı

Filmin Konusu:

Gezegeni öldüren bir kuyruklu yıldızın Dünya’ya koşarken bir aile hayatta kalmak için savaşır. John Garrity (Gerard Butler), görüşmediği karısı Allison (Morena Baccarin) ve küçük oğlu Nathan, sığınak için tek umutlarına tehlikeli bir yolculuk yapar. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin kuyruklu yıldızın parçalarıyla seviyelendirildiği korkunç haberlerin ortasında, Garrity’nin etraflarını saran, artan panik ve kanunsuzlukla savaşırken insanlığın en iyi ve en kötüsünü yaşıyor. Küresel kıyamet için geri sayım sıfıra yaklaşırken, inanılmaz yürüyüşleri, olası bir güvenli sığınağa umutsuz ve son dakikada bir uçuşla sonuçlanır.

Dünya büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Dünyanın yok olmasına neden olabilecek bir gök cismi gittikçe dünyaya yaklaşmaktadır. İnsanların kaçabilmesi için önlerinde sadece 48 saat vardır. Hayatta kalmak için zamana karşı yarışan evli bir çift, oğulları ile birlikte felaketten kurtulabilmek için Grönland’daki bir yeraltı sığınağına ulaşmaya çalışır.

Oyuncular ve IMDB Puanı

DİPNOT;

Bu film için hazırlanmış indirme linkleri, reklam bağlantılıdır. Malûm sitenin tek gelir kaynağı bu reklam servisleri olduğundan, sizde her linke tıkladığınızda bize küçükte olsa bağışta bulunmuş oluyorsunuz. Lütfen linklerdeki reklamlardan her hangi birine 1 (bir) kere tıklayın ki, bizde sizin için olan çalışmalarımızı her geçen gün artırabilelim.

Linklere tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada, beşten geriye sayan sayacı bekleyin, o bölümde “Linke Git” butonu çıkacak ona tıklayın veya dokunun. Size bir Yeni Sekme daha açacak onu kapatın veya geri gelin. Az önce “Linke Git” butonuna tıkladığınız sayfa açılmış olmalı. Tekrar beşten geriye saymasını bekleyin ve yine “Linke Git” butonuna tıklayın veya dokunun. Şimdi karşınıza çıkan sayfada “İzin Ver ve Devam Et” butonu çıkacak, butona tıklayın uyarı penceresi açıldığında “Engelle” diyerek devam edin. Artık filmi indirme sayfası karşınızda.

Bazı cihazlar veya tarayıcılar zararlı olabileceğinden bahsetse de siz buna aldırış etmeyin. Tamamen zararsız hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Başta Ulu Önder Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Olmak Üzere Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun Öğretmenler Günü, öğretmenlik mesleğini icra eden kimseleri onurlandırmak için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama günüdür. Pek çok ülkede 1994’ten beri her yıl 5 Ekim günü UNESCO tavsiyesiyle Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. 5 Ekim günü, 1966 yılında Paris’te gerçekleşen […]