LetGo Artık Ücretli

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 96
0 0
Okuma zamanı:1 Dakika, 9 Saniye

Evet Sahibinden.com’dan Sonra Şimdide LetGo Şoku!

Dönemin en büyük ikinci alışveriş sitesi olan sahibinden.com‘da ilan vermek ücretli olduktan sonra, adını bir anda duyurmuştu LetGo. İlan vermenin ücretsiz oluşuyla büyük bir kitleyi kendine çekmeyi başarmıştı.

Letgo artık ücretli

Lakin bu durum artık değişiyor, LetGo’da ücretli ilan verme sistemine geçti. En büyük popülerliği olan ücretsiz ilan verme kuralını yıkan LetGo, zamanında sahibinden.com’un gözden düşmesi gibi, kısa bir sürede yerini başka girişimcilere bırakacak gibi.

Peki Ne Kadar Ücret Talep Ediyor?

Ürün başına 2.99₺ gibi küçük bir mebla istiyor. İstenilen tutar faturalı hat sahibi iseniz ay sonu faturanıza Google Pay ve Operatörünüzün Pay sistemi yani ödeme sistemi ile sizden karşılanıyor. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken önemli husus, Google Pay sistemi yaptığınız alışverişleri kaydediyor ve aylık olarak otomatik yenileme yapıyor.

Bu yüzden de siz ürünü satmış olsanız bile yine de aynı ücreti boşu boşuna tekrar ödeyebilirsiniz. Bu durumla karşılaşmamak için yapmanız gereken şey basit. Satmak istediğiniz ürün için yenileme yapar yapmaz hemen Google Pay ayarlarına gidip, tekrarlama yapmaması için kayıtlı olan ödeneği silin.

Bu Tarz Başka Ürün Satış Uygulaması Var Mı?

Evet var, lakin bu tarz sitelerde en önemli konu güven. Malum bu tarz siteler aracılığı ile dolandırıcılık sistemi de artmaya başladı. Gerek hesap çalma olsun, gerekse farklı ürün gönderme olsun. Buna daha bir çok sıkıntı eklenebilir. Bu sebepten dolayı siz siz olun kesinlikle araştırmadan bilip bilmeden hiç bir siteye üye olmayın, alışveriş yapmayın.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
100 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

PDF Çevirici

PDF Dosyalarınızı Online Kolay ve Hızlı Olarak Dilediğiniz Formata Dönüştürün Günümüzde her şey para, özellikle konu teknoloji olunca iyice zorlaşıyor bu durum. Tabi ki hiç kimse internetin bu kadar yoğun kullanıldığı yerde bu tarz şeylere para ödemek istemiyor. İşte bu yüzden bende burdayım.Şimdi size PDF dosyalarınızı pek çok formata dönüştürecek […]