Buda Geçer Kim Söylüyor Peros Reklamı

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 149
0 0
Okuma zamanı:1 Dakika, 20 Saniye

Son Zamanlarda Bir Çok Kişinin Aradığı Soruya Cevap Verelim. Peros Reklam Müziği

Buda Geçer Peros Reklam Müziği
Görseli Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

Deterjan markası olan Peros ‘un son zamanlarda televizyon kanallarına verdiği reklamda söylediği şarkıyla, sesine herkesi hayran bırakan o kişi, Birsu SAYIN.

Birsu SAYIN şu anda Instagram’da 2305 takipçi sayısı olan çok popüler olmayan bir sanatçıdır. Kişisel Instagram hesabından paylaştığı Peros’un deterjan reklamını kendi hesabına repost yapan Birsu, yaptığı eseri şu şekilde açıklığa kazandırdı. “Yarın başka bir gün, yarını bekle, bu da geçer Türkiye’m sakın üzülme…
#BuDaGeçer#PerosTemizlik#Peros Teşekkürler, sizinle çalışmak büyük keyifti…🥰”

İşte Birsu SAYIN’ın o muhteşem sesinden Buda Geçer Türkiyem Sakın Üzülme şarkısı. YouTube’da ilk olarak eHAKAN.com farkıyla..

Benim Yorumum

Evet gerçekten şarkının asıl sahibi olan İbrahim TATLISES’ten çok daha güzel yorumladığını söyleyebilirim. Başarının yarısı şanstır, işte buda bunun en büyük örneği. Bakın böyle bir şarkıyı normal zamanda okusaydı kimse duymayacaktı bile belki. Ama Ülkemizin geçirmiş olduğu şu zor süreçte tam da içinde olduğumuz durumu yansıtan bir şarkı oluşu, sanırım Birsu SAYIN’ın işini kolaylaştırdı.

Youtube gibi bir portalda bu reklama hiç yer verilmemesi sanırım ilk benim dikkatimi çekmiş olacak ki, Youtube portalına ilk yükleyen kanal sahibi bendim. Benden sonra bayağı yükleme yapıldığını fark ettim. Hatta bir çoğu benim paylaştığım videoyu alarak, video içine editleyerek yerleştirdiğim reklam sloganlarını, onlarda editleyip kapatarak yayımlamışlar.

Her zaman ilk olmak daha çok izlenecek anlamına gelmiyor, videoyu ilk ben yüklemiş olmama rağmen benden sonra yükleyenlerin daha çok görüntülenme aldığı da gözümden kaçmadı. İşte buda Youtube’un yıllardır bana attığı kazık diyebilirim. Sizde Youtube’da kanal sahibiyseniz ya da olmak istiyorsanız bunları göz önünde bulundurun.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Sahte Google Chrome Güncellemesi

Sahte Google Chrome Güncellemeleri, Binlerce Kullanıcıyı Tuzağa Düşürdü (Türkiye Dahil) Rus antivirüs şirketi Doctor Web, binlerce kullanıcının sahte Google Chrome güncellemeleri nedeniyle kötü amaçlı yazılım kurbanı olduğunu açıkladı. Şirket, saldırılardan Türkiye‘deki kullanıcıların da etkilendiğini belirtti. Doctor Web adlı bir antivirüs şirketinden araştırmacılar, dünya çapında binlerce kullanıcının Chrome ​​güncellemesi olarak sunulan tehlikeli bir yazılımla […]