Ücretsiz Maske Siparişi Verme

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 185
0 0
Okuma zamanı:1 Dakika, 14 Saniye

Parayla satışı yasaklanıp her haneye ücretsiz olarak gönderilecek olan maskeyi nereden ve nasıl sipariş edeceksiniz?

Ücretsiz maske siparişi verme
Görseli Büyütmek İçin Üzerine Tıkla

Maske Siparişine Yeni Yöntem Getirildi

Şu sıralar en çok tüketilen malzeme olan maske, Devletimiz bu konuya yakından ilgi gösteriyor ve alınabilecek tüm önlemleri alıyor. Dolandırıcı olan bir çok kişinin elinde patlamasını sağlayan yeni kanun ile artık tek yapmanız gereken bir uygulama indirmek.

Günümüzde herkes artık akıllı telefon kullanıyor. Devletin yapmış olduğu yeni bir uygulama olan Hayat Eve Sığar, tüm Uygulama Mağazalarında mevcuttur. Hayat Eve Sığar uygulamasına giriş yapınca karşınıza bir kare kod ve altında kodun yazılı olduğu bir bölüm geliyor. Buradaki kod ile her hangi bir Eczane’den hakkınıza düşen maske paketini alabilirsiniz.

Maske takmanın zorunlu olup kısa bir süre önce satışı yasaklanan ve devlet tarafından ücretsiz olarak ePTT AVM ile kapınıza kadar geleceği öne sürülen, 3 katlı 5 adet (1 Paket) maskeleri nasıl sipariş edeceğiz?

Bir çok kişinin ePTT AVM sitesinde karşılaştığı “Yoğunluk Nedeniyle Siparişler e-devlet Üzerinden Verilecektir” uyarısı üzerine herkes akıllı telefonlarından E-Devlet uygulamasında sipariş verecekleri yeri aradılar ama maalesef böyle birşey bulamadılar.

Yukarıya bıraktığım linkten E-Devlet‘in sipariş vereceğiniz sayfasına yönlendirileceksiniz. Maske siparişi için henüz Mobil Uygulamaya bir bölüm eklenmemiş bu yüzden siparişi web site üzerinden vermeniz gerekecek.

Sipariş verirken dikkat edilmesi gereken tek şey aile bireylerinin hepsinin tek tek TC Kimlik Numaralarını girmeniz olacak, formu doldurduğunuz sayfanın sonuna geldiğinizde, kaç kişi girdiyseniz ona göre maske paket sayısı otomatik olarak hesaplanacaktır.

Ücretsiz maske siparişi verme
Görseli Büyütmek İçin Üzerine Tıkla

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Buda Geçer Kim Söylüyor Peros Reklamı

Son Zamanlarda Bir Çok Kişinin Aradığı Soruya Cevap Verelim. Peros Reklam Müziği Deterjan markası olan Peros ‘un son zamanlarda televizyon kanallarına verdiği reklamda söylediği şarkıyla, sesine herkesi hayran bırakan o kişi, Birsu SAYIN. Birsu SAYIN şu anda Instagram’da 2305 takipçi sayısı olan çok popüler olmayan bir sanatçıdır. Kişisel Instagram hesabından […]