Çakallarla Dans 4 Full Film İzle İndir

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 67
0 0
Okuma zamanı:34 Saniye

Çakallarla Dans 4 Full Film 1080 Piksel İzle İndir

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Filmin Konusu:

Kahramanlarımız hayat tarafından fukaralıkla terbiye edilirken, parasal olanaksızlıklardan dolayı aynı hanede yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ”Harita” ile çıkagelir. Almanya ‘daki dayıoğlu can vermiş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir define haritası olduğuna kanı getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar. Harbiden gömü var mıdır? Yoksulluktan kurtulup zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak olası müdür?  Ve olaylar gelişir..

Oyuncular ve IMDB Puanı

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Ve Panayır Köyden Gider Full Film İzle İndir

Ve Panayır Köyden Gider Full Film 1080 Piksel İzle İndir RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “ Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir. Filmin Konusu: Yönetmenliğini Mete Sözer’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Cem Davran, İlyas Salman, Açelya Devrim Yılhan, […]