Terörü Lanetliyoruz GIF

Hakan İnan
165 Görüntülenme
Okuma zamanı:39 Saniye

Türk Milletinin Başı Sağolsun..

Öncelikle yazıma başlarken, son zamanlarda yaşadığımız terör olaylarında hayatını kaybetmiş kahraman Türk Şehitlerimizin yakınlarına sabır, Allah’tan rahmet diliyorum. Ve Türk Milletinin Başı Sağolsun.

Bu terör olaylarında paylaşmak amaçlı istediğim boyutlarda bir hareketli görsel (.GIF) bulamadığım için kendim yapmaya karar verdim. Şu anda web sitemin en tepesinde gördüğünüz (Eğer Göremiyorsanız Muhtemelen Reklam Engelleyiciniz İzin Vermiyordur Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenilediğiniz de Görebilirsiniz.) dalgalanan Şanlı Türk Bayrağımızın üzerinde Siyah Kurdele ve Türk Milletinin Başı Sağolsun yazısını herkesle paylaşmak istedim.

Görseli Tam Boyutlu Görmek İçin Üstüne Tıklayın.

Görseli yeni sekmede Tam Boyutlu olarak açabilir ve Sağ Tık yaparak Resim Olarak Kaydet diyebilirsiniz, yada direk Instagram Hikayenizde paylaşmak isteseniz, “GIF” ekle bölümünde “Ara” kutucuğuna “ehakancom” yazarsanız oradan da ulaşabilirsiniz.

Görseli kullanmak için izin almanıza gerek yoktur, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

1 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sonraki Yazı

Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun Dünya Kadınlar Günü her yıl 8 Mart‘ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür. İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır. Bu, kadın hakları hareketinde bir odak noktasıdır. Amerika Sosyalist Partisi, 28 Şubat 1909‘da New York‘ta bir “Kadınlar Günü” düzenledikten sonra, […]