Instagram Gece Modu

Hakan İnan
179 Görüntülenme
Okuma zamanı:37 Saniye

Instagram Son Güncellemesiyle Gece Modunu Getirme Aşamasında.

Son güncellemeyle gece modunu devreye sokmak isteyen Instagram, hala üzerinde çalışıyor. Gece modu özelliği sadece ekranın beyaz olan kısımlarını siyah yaparak hem göz almayı engelliyor hemde pil tasarrufu sunuyor.

Bu durumla ilgili şöyle bir sıkıntı var ki, bu güncellemeyi çalıştıracak Android sürümü 9 ve üzeri destekleyecek. Burada devreye biz giriyoruz ve durumdan herkes faydalansın diye işin kolay ve kullanışlı kısmını ele alıyoruz.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle akıllı cihazınızda yüklü olan Instagram’ı komple kaldırın, daha sonra Google Play Store’a giriş yapın Instagram’ı aratın ve Beta Sürümü deneyin kısmından Instagram’ı indirin kurun. Daha sonra hesabınıza giriş yapın. Ve şimdi telefonunuzun Ayarlar kısmında Ekran ayarlarında bulunan Gece Modu’nu aktifleştirin.

Şimdi Instagram’ı açın ve Gece Modunda kullanmaya başlayın. İyi eğlenceler.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

En Çok Aratılan Kelimeler

Dünyanın En İyi Arama Motoru Google’da En Çok Aratılan Kelimeleri Bulma Neredeyse hepimizin kullandığı Arama Motoru olan Google‘da en çok aratılan kelimelerin tarihli listesi mevcut ve sürekli güncel olarak takip edebilirsiniz. Peki nerede bu liste, öncelikle https://trends.google.com/trends/?geo=TR bağlantıya tıklayın. Normalde ilk olarak konumu Amerika olarak açıyor ama ben direk Türkiye […]