İşte Nokia 7.2

Hakan İnan
175 Görüntülenme
Okuma zamanı:1 Dakika, 9 Saniye

Nokia 7.2’nin Resmi Olmayan Görsellerine Bir Bakalım

Bir süre önce HMD Global tarafından satın alınan ve Türkiye’de de resmi olarak faaliyet gösteren Nokia, akıllı telefon gamını büyütmeye devam ediyor. Şimdi de ortaya çıkan bazı görselleri yeni Nokia telefon modeline işaret ediyor. Nokia 7.2 olması beklenen modelin, kılıfı ile birlikte tasarım detayları da ortaya çıktı. Nokia 7.2 kılıfı ile birlikte görüntülendi.

Nokia 7.2 Özellikleri Nasıl Olacak?

Nokia 7.2’nin ortaya çıkan görselleri, telefonun tasarımı ve kamerası hakkında birçok bilgiyi bizlere veriyor. İlk olarak tasarım detaylarına baktığımızda Nokia 7.2’nin ekranında küçük bir çentiğe yer verildiğini görüyoruz. Bunun dışında telefonun ekranında oldukça inceltilmiş çerçeveler yer alıyor.

Arka tarafa baktığımızda ise Huawei Mate 20 Pro ile benzer bir kamera kurulumu görüyoruz. 3 arka kameranın ve LED flaşın bir araya toplandığı modelde, kameranın hemen altında parmak izi okuyucusu görülüyor.

Önde tek, arkada 3’lü kamera kurulumuna ev sahipliği edecek modelin kamera konusunda iddialı olması beklentiler arasında yer alıyor. Orta segmentte yarışacağı tahmin edilen Nokia 7.2’nin diğer donanım özelliklerinde orta – üst segment arasında olacağı düşünülüyor.

Nokia 7.2 hakkında Nokia tarafından henüz net bir bilgi gelmiş değil. Ancak ortaya çıkan görseller, telefonun yakın zamanda tanıtılacağına işaret ediyor. Telefon hakkında ilerleyen günlerde daha fazla bilgi sahibi olmayı bekliyoruz.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram İçin Takipçi, Beğeni, Yorum, İzlenme, Kaydetme vs. Hileleri Bu konuda Instagram hesabınız için Takipçi, beğeni, yorum, izlenme, kaydetme vs. hileler için size bir web site önereceğim. Lakin bilmeniz ve önlem almanız gereken bazı detaylardan bahsedeceğim. Bu konu çok önemli kesinlikle burayı okumadan siteye giriş yapmayın. Öncelikle bu siteye giriş […]