Pratik Yer İşareti Koyma

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 200
0 0
Okuma zamanı:32 Saniye

Google Chrome Web Tarayıcı Bilgisayar’da Pratik Yer İşareti Koyma

Google Chrome Web Tarayıcınıza bilgisayarınızdan girdiğinizde, beğendiğiniz ve ya tekrar girmek istediğiniz her hangi bir web site ya da sayfasını ilerleyen zamanda yeniden ziyaret etmek istediğinizde Yer İşareti yaparak kolaylık sağlayabiliyorsunuz.

Muhtemelen bu işlem için Web Tarayıcınızın Sağ Üst Köşede bulunan URL alanının en sonundaki Yıldız simgesiyle gerçekleştiğini biliyorsunuzdur, bilmiyorsanız eğer artık öğrenmiş oldunuz. Fakat amacımız bu yazıda Yer İşareti koymanın daha kolay bir yolu olduğunu göstermek.

Evet yapmanız gereken sadece Web Sitenin bağlantısını ya da her hangi bir sayfasını ya da sayfa içindeki bağlantı adresini Mouse ile Sol Tıka basılı tutup Yer İşaretleri Listesine sürükleyip bırakmak.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Müslüm Baba Full İndir

Müslüm Baba Film Full İzle İndir 1280×534 Full HD 21:9 Ölçek Alternatif Link Müslüm Baba Filmin Konusu Müslüm, arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Unutulmaz ses sanatçısının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına […]