Site Sayaç Counter

Hakan İnan
166 Görüntülenme
Okuma zamanı:34 Saniye

WordPress Site Tasarımları İçin Sayaç (Counter) Eklentisi

WordPress sitesi için ziyaretçi sayacı ekleme ve bu sayacı sitenizde gösterme işlemini bu yazımda anlatacağım eklentiyle yapabilirsiniz.

İndirdiğiniz .zip uzantılı dosyayı WordPress Sitenizin Admin Panelinde solda bulunan “Eklentiler” linkinin üzerine geldiğiniz çıkan “Yeni Ekle” butonuna tıklayarak açılan sayfanın üstünde bulunan “Eklenti Yükle” butonuna tıklayın ve “Dosya Seç” ile indirdiğiniz Eklentiyi seçip yükleyin, yüklenen eklentiyi etkinleştirin.

Etkinleştirdikten sonra yüklenen eklenti solda bulunan menünün “Ayarlar” sekmesinin altına gelecek. “Visit Counter” olarak orada görünen linke tıklayın ve alt Görselde belirttiğim yerleri kendinize uygun olarak düzenleyin.

Tüm işlemler bittiğinde en altta bulunan “Değişiklikleri Kaydet” diyerek çıkış yapın. Daha sonra Sayacın nerede görünmesini istiyorsanız Bileşenler yardımı ile site içinde konumlandırın.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Wikipedi Giriş

Dünya’nın En Büyük Online Ansiklopedisine Nasıl Girilir? Wikipedi‘nin tüm URLlerinden siteye girişi engellenmişti, bunun üzerine Wikipedi Google‘da aratılan ve sonucu Wikipedi‘de bulunan sayfaya tıklandığında, sayfa görüntülenemiyor hatası alıyordu. Açtığınız sayfanın URLsinin önüne “0” sıfır konulduğu zaman “Enter” landığında açmak istediğiniz sayfa açılıyordu. Örnek: (https://tr.0wikipedia.org) Yalnız son zamanlarda bu yöntemle siteye […]