Samsung Üçe Katlanan Telefon Yapıyor

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 137
Okuma zamanı:43 Saniye

Akıllı Telefon Devi Samsung Şimdide Üçe Katlanan Ekran Teknolojisi Üzerinde Çalışıyor.

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold bile henüz piyasaya sürülmemişken şirketin ikinci katlanabilir akıllı telefonu hakkında sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. LetsGoDigital tarafından paylaşılan bazı teknik çizimler, Samsung’un daha büyük bir cihaz üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Gerçekliği doğrulanmayan çizimlere göre Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefonunun ekranını en az 8 inç olmak üzere daha büyük yapmak istiyor. Ekranın büyüyecek olması, cihazın mobilitesine eksi olarak yansıyacağından şirket, çözüm olarak üçe katlanabilen bir akıllı telefon tasarlıyor gibi görünüyor.

Bazı kaynaklar Samsung’un 13 inç boyutunda katlanabilir bir ekran geliştirdiğini aktarıyorlar. Böylesine büyük bir ekranın kaça kaç formatta olacağı, kaç kez katlanacağı gibi sorular ne yazık ki şu an için havada kalıyor. Yine de Samsung’un şu ana kadar pek de olumlu yorumlar almayan Galaxy Fold’dan daha iyi bir ürün geliştirmek için çalıştığını söyleyebiliriz.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sonraki

Otokar Akrep 2

Türkiye’nin İlk Elektrikli Zırhlı Aracı Akrep II Tanıtıldı Otokar, Türkiye‘nin ilk elektrikli zırhlı aracı Akrep II‘yi tanıttı. Akrep II, Türkiye‘nin ilk elektrikli zırhlı aracı olarak IDEF’19‘da sergilenecek. Türk savunma sanayisinin zırhlı kara aracı üreticilerinden Otokar, Türkiye‘nin ilk elektrikli zırhlı aracı Akrep II‘yi tanıttı. Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, savunma sanayisindeki gelişmeleri […]