Geri Sayım HTML Kodu

Hakan İnan 4
Sayfa Görüntülenme: 1095
2 0
Okuma zamanı:2 Dakika, 4 Saniye

Sade ve Şık Geri Sayım Sayaç HTML Kodu

GÜNCELLENDİ: Geri Sayım HTML kodumuzda bir takım sıkıntılar vardı, yazıları büyütmek gibi bu sorun ortadan kaldırıldı.

Geri Sayım HTML Kodu Bitiş Yazılı
Görseli Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

Sitenizin her yerinde kullanabileceğiniz basit, sade ve şık HTML Geri Sayım Sayaç Kodu. Aşağıdaki kodu sitenizin her hangi bir yerinde kullanabilirsiniz.

Kodun içinde bulunan “ŞÜKÜR KAVUŞTURANA” yazısı, geri sayım işlemi bittiğinde yazacak olan kısımdır. Bu bölümü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sayaç özelliği gereği Gün, Saat, Dakika ve Saniye gösterim olarak çalışıyor. Dilerseniz göstermek istemediğiniz bölümü çıkarabilirsiniz.

Örnek: Gün göstermek istemiyorsanız;
Kodun içinde ( Output the result in an element ) bu bölümü bulun ve ( days + ” Gün ” + ) bu alanı silin. Diğerleri içinde aynı mantık geçerli.

Kod Nerede Nasıl Çalışır?

Bu kod web sitenizin her yerinde çalışır, kodumuzun kısa olması da extra güzel bir durum kafa karıştıracak her hangi bir şeyi yok. Üstelik oldukça sade ve şık. Boostrap yazılımlarda, WordPress, Joomla gibi ünlü yazılımlarda oldukça rahat iş görmektedir. Her yerde denenmiştir. Çalışmıyor gibi bahaneler uydurmayın mutlaka bir yerde hata yapmışsınız demektir. Günümüzde güncel olarak hala kendi web sitemde dahi kullanıyorum. Eğer kod arızalıysa bende nasıl çalışıyor?

Bu kod için örnek olarak bu web siteyi gösterebilirim buyurun bakın.
Aklınıza takılan her hangi bir durumda yorumlar bölümünden mutlaka bize bildirin. En kısa süre içinde sorununuza çözüm bulunacaktır. Ama kesinlikle önce yaptığınız hatayı kendiniz bulmayı deneyin, böylelikle hem bizi boşuna meşgül etmemiş olursunuz hemde sizde biraz bir şeyler öğrenmiş olursunuz.

Amacımız daha çok bilgiye ulaşmak ve daha çok kolaylık sunmaktır. Zaman en önemli sorunlarımızdan biri herşeye her an ulaşmak zor.

Bildiğiniz veya elinizde olan buna benzer kod veya yazılım varsa bizimle paylaşın bizde daha çok kişiyle paylaşalım.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Geri Sayım HTML Kodu” hakkında 4 yorum.

    1. Alt alta almak için aralarına br kodu girmeniz gerekir fontu değiştirmek için başlangıcına font kodu eklemeniz gerekir. Yalnız ben denemedim iyi bir sonuç almayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Kod Kutusu

Web sitelerde olmazsa olmaz bir kod, Kod Kutusu. Önemli Not: Kod Kutusu içine Kod Kutusu Kodu eklediğim için kodun sonunda olması gereken “</textarea>” bu bölüm siliniyor sistemsel olarak. Kutudan kopyaladığınız kodun sonuna “</textarea>” bu kodu mutlaka yapıştırın yoksa kodunuz çalışmaycaktır.