San Andreas User Files

Hakan İnan
113 Görüntülenme
Okuma zamanı:30 Saniye

GTA San Andreas’ta User Files (Kullanıcı Dosyaları) Nerede?

GTA San Andreas oynayanlar bilirler ki oynadıkları tüm oyun kayıt altında tutuluyor. Bu önemli bir durumdur çünkü tamamladığınız görevleri tekrar tekrar tamamlamak sıkıcı olabilir.

Bilgisayarınıza format atacağınız zaman bu klasörü her hangi bir belleğe taşıyın ve formattan sonra tekrar aynı yere taşıyın. Oyunu yüklediğinizde kaldığınız yerden bu şekilde devam edebilirsiniz.

Ayrıca bu klasörün içinde oyun içinde çektiğiniz fotoğraflarda saklanıyor, oyunda görev amaçlı ve ya zevkinize çektiğiniz fotoğrafları burada bulabilirsiniz.

Şimdi gelelim bu klasörün nerede olduğuna. Bilgisayarım‘a girin Belgeler‘i açın ve tam karşınızda “GTA San Andreas User Files” işte aranan klasör tam olarak bu.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Green Box

Yeşil Ekran da Denilen (Green Box) Nedir Nasıl Yapılır? Son zamanlarda adını çok anılan Green Box (Yeşil Ekran) teknolojisi konusunda bir kaç önemli detay verelim.Hiç bilmeyenler için konuyu biraz detaylı ve en baştan anlatacağım. İlk olarak bilgisayarımızda bir video editör programı olması gerekiyor, herkesin alıştığı bir program vardır belki ama […]

Şimdi Abone Olun!