Game Hub Efsanesi

Hakan İnan
Sayfa Görüntülenme: 189
0 0
Okuma zamanı:50 Saniye

Oyun Bilgisayarları Çöp Mü Oluyor?

Geçenlerde karşıma çıkan bir reklam üzerine araştırdığım GameHub‘dan bahsetmek istiyorum.

Öncelikle GameHub nedir ne işe yarar? Hemen bunu açıklayalım. GameHub Bulut Sunucu üzerinde yayın yapan bir Sanal Bilgisayar modudur. Yani günümüzde çokça kullanılan şu Bulut Efsanesi artık işi Sanal Bilgisayara kadar getirdi.

Ama GameHub‘un farklılığı Oyun oynatması, bulut sunucu üzerinden size Oyun oynayabileceğiniz bir hesap oluşturup hiç bir oyun indirmeden ya da kullandığınız bilgisayarın özelliklerinin ne olduğu önemli olmadan, sadece İnternet Bağlantı hızınıza göre sıkıntı yaşayabileceğiniz bir yeni nesil Oyun Makinesi.

Oyun Bilgisayarlarının pabucunu dama attıracak gibi gözüküyor ama tabii ki bunun bir bedeli var, kayıt olmak Ücretsiz lakin her hangi bir oyun oynamak istediğinizde size Belirlenmiş Kısıtlanmış Paketler sunuyor, bu paketlerden bütçenize uygun olanı seçip dilediğiniz oyunu bilgisayarınıza indirmeden oynayabiliyorsunuz.

Peki ne kadardır bu fiyatlar diye merak edenler için siteye üye oldum ve araştırdım buyurun altta ki görselde fiyatlar mevcuttur, GameHub‘a katılmak için Tıklayın.

Yazının Tarihini Dikkate Alarak Bakın, Bu Fiyatlar Şu An için Geçerli Olandır, Daha Sonra Değişiklik Gösterebilir.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

San Andreas User Files

GTA San Andreas’ta User Files (Kullanıcı Dosyaları) Nerede? GTA San Andreas oynayanlar bilirler ki oynadıkları tüm oyun kayıt altında tutuluyor. Bu önemli bir durumdur çünkü tamamladığınız görevleri tekrar tekrar tamamlamak sıkıcı olabilir. Bilgisayarınıza format atacağınız zaman bu klasörü her hangi bir belleğe taşıyın ve formattan sonra tekrar aynı yere taşıyın. […]