Sağ Tık Engeli Çözüm

Hakan İnan
212 Görüntülenme
Okuma zamanı:45 Saniye

Bazı Sitelere Girdiğimizde Almak İstediğimiz Yazı veya Görseli Vermemek İçin Alınan Sağ Tık Engeli Önlemi

Çoğu zaman bu yüzden sıkıntı yaşadığımız oluyor hatta benimde olduğu zamanlar olmuştur ama ben bu Sağ Tık Engeli olayını ortadan kaldırdım.

Nasıl Yapılır?

Bir web siteye giriyoruz ben örnek olarak Haber Türk‘ün sitesini kullanacağım. Siteye girdik Fotoğraf ve ya yazıyı kopyalamak istediğimizde maalesef Sağ Tık Çalışmıyor olacak. Bu durumda alt Görselde gösterdiğim şekilde yazıyı Mouse ile seçiyoruz nereyi kopyalamak istiyorsak, seçtiğimiz yazıyı Mouse ile tutup Tarayıcının Yeni Sekme açtığı kısıma sürüklüyoruz.

Şimdi sürükleyip Yeni Sekme Açma alanına bıraktığınız yazı Yeni Sekmede Arama Motoru tarafından aratıldı bile. Oradaki aratılan yazıyı altta ki Görselde gördüğünüz gibi seçerek rahat bir şekilde Kopyalama yapabilirsiniz.

Yazıyı kopyalamak için yaptığınız işleminin aynısını Fotoğrafları almak içinde yapabilirsiniz. İstediğiniz Fotoğrafı Tutun Yeni Sekme Açma Alanına Sürükleyin Bırakın. Fotoğraf Yeni Sekmede açılmış olacak, burada Fotoğrafa Sağ Tıklayıp Resmi Farklı Kaydet dediğimizde Fotoğraf bilgisayarınıza inmiş olacaktır.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

PUBG Silah Hasarları

Oyundaki Silahların Hasarları ve İstatistikleri PUBG silah hasarları, oyunda gerçekten 1. olmak isteyenler için bilinmesi gerekenlerin başlarında yer almakta. Her silahın kendine özgü hasarı, vuruşu, sekmesi olduğu için sizin için hangi silahın daha uygun olduğunu anlamanız önemli. Örneğin Hasar, Keskin Nişancı Tüfekleri için çok da önemli olmasa da özellikle HMS […]