Hep Yek 3 Full İndir

Hakan İnan 12
230 Görüntülenme
Okuma zamanı:55 Saniye

Hep Yek 3 Film Full İzle İndir 1920×804 Full HD 21:9 Ölçek

Alternatif Link

Hep Yek 3 Filmin Konusu:

Beladan uzak duramayan Altan ile Gürkan’ın maceralarını konu ediyor. Tam bir bela paratoneri olan Altan ile Gürkan, Türkiye’nin ünlü Kabadayılarından birinin şehvet ve şan düşkünü oğlu olan Cevat Bakır’ın hapishaneye düşmesine neden olur. Cevat’ı hapishaneden çıkarmanın yolunu arayan ikili, çareyi Nizam Baba’dan yardım istemekte bulur. Nizam Baba ile anlaşma yapıp, her şeyi yoluna koyduklarını düşünen Altan ile Gürkan, beladan uzak duramaz. Yaptıkları büyük bir hata Altan ile Gürkan’ın, mafyanın ölüm listesinin ilk sırasında yer almasına neden olur. Peşlerine düşen adamlardan kaçan Altan ile Gürkan, kendilerini İstanbul’un en büyük tarihi eser kaçakçısı olan Bilal Özkök’ün düzenlediği yılbaşı partisinde bulur. İstanbul’un en sosyetik isimlerinin buluştuğu yılbaşı partisini birbirine katan ikili, kendilerini bir dizi maceranın içerisine atar.

Oyuncular:

 • Ali SÜRMELİ
 • Gökhan YIKILKAN
 • İnan Ulaş TORUN
 • Yıldırım MEMİŞOĞLU
 • Mahmut TUNCER
 • Ömer BAŞDOĞAN
 • Serdal GENÇ
 • Onur SERMİK

Yönetmen: Özgür BAKAR
Senarist: Bilal KALYONCU
Yapımcı: Bilal KALYONCU
Görüntü Yönetmeni: Uğur KAPLAN
Genel Yayın Yönetmeni: Akın ÇAM
Firma: CGV Mars Dağıtım
Çıkış Yılı: 2019

1 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

12 thoughts on “Hep Yek 3 Full İndir

 1. Jubilee 3 – the 3-Way Natural Joint Relief Formula that Brings True Healing By Steve Barwick | 0 This is the one joint relief formula guaranteed to get you back on your feet again by attacking arthritis pain, inflammation, cartilage degradation and bone loss from three different directions.
  artrite em sintomas de pulso

 2. It is now recognised that vascular disease of the penile arteries is the most common .. as Dupuytrens contracture and Ledderhose disease, and may have an inherited basis. . 11 Cappelleri JC, Rosen RC, Smith MD,. Mishra A, Osterloh IH.
  ledderhose disease shoes

 3. infections in the community pharmacy setting—yeast infections, trichomonas and bacterial vaginosis. 3. discuss the treatment and prevention of vaginal infections. 4. list some of Alfonsi GA, Shlay JC, Parker S. What is the best approach.
  yeast infection

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Monster Notebook

Oyun Canavarı Monster Notebook Nasıldır? Uzun zamandır kafamda soru işareti bırakan nereye baksam reklamını gördüğüm bu Monster Notebooklar anlatıldığı gibi gerçekten mükemmel performans sağlıyor mu? Evet gerçekten baktığım her yerde reklamı var, yolda gördüğüm Belediye Otobüslerinin arkasında, Televizyon kanallarında, billboardlarda vs. kısaca bir çok yerde karşımıza çıkan bu bilgisayar acaba […]

Şimdi Abone Olun!