PubG Arabic Teyyare

Hakan İnan
262 Görüntülenme
Okuma zamanı:32 Saniye

PUBG’den Araplara Özel Server Geliyor

Son zamanlarda Arap oyuncu sayısının yükselişinden oyun içinde rahatsızlık edecek derecede “Arabic Teyyare” kelimesini kullanıp sunucuları doldurdukları için erişimi engelleyip, onlar için farklı bir sunucu açacaklarını belirten PUBG ekibi Instagram sayfasından bu bilgiyi duyurdu.

Bende bu oyunu oynayan biri olarak tabi ki bu durum benide fazlasıyla rahatsız ediyor ki, olay sadece onların “Arabic Teyyare” diye bağırmasıyla sınırlı değil. Sürekli olarak yüksek sesle konuşmaları oyun içindeki sesleri duymamı zorlaştırıyor.

Bunun tabi ki “Höparlörü” kapatarak önlemi alınabiliyor ama neden onların yüzünden böyle bir şey yapayım ki. Bu kararın alınması bence çok yerinde doğru bir karar olmuş en yakın zamanda hayata geçirilmesini bekliyorum.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
100 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Google AdSense Ban

Google’un Reklam Hizmeti Veren AdSense Uygulamasına Dikkat Bugün (23.03.2019) aldığım mail ile öğrendiğim bir olay oldu bu. Sayın Kullanıcımız, Kısa süre önce AdSense hesabınızda geçersiz etkinlik tespit ettik. Bu nedenle, hesabınızı 30 gün süreyle geçici olarak askıya aldık. Bu süre boyunca sitelerinizde reklam yayınlanmayacaktır. Hesabım neden askıya alındı? Kendi AdSense […]

Şimdi Abone Olun!