App Lock Kilit

Hakan İnan 2
Sayfa Görüntülenme: 1271
0 0
Okuma zamanı:47 Saniye

Telefonda Dosyaları Saklamaya Yarayan Harika Bir Uygulama

Cep telefonlarında gizlilik için kullanılabilen dosyaları saklayıp şifreleme yöntemiyle koruyan bir uygulama. Aynı zamanda telefondaki uygulamaları da açarken şifreleyebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey kullandığınız “İşletim Sistemine” uygun olan “Mağaza”‘dan AppLock uygulamasını indirin ve kurun. Program kurulduktan sonra açtığınızda sizden kaydolmanız için bir “Mail” hesabı isteyecek. Lütfen bu alana her zaman kullandığınız “faal” olan bir mail hesabı ekleyin.

Maili kurduktan sonra “Sol Menü”den “Ayarları” yapabilirsiniz, ana menüdeki “Sağ” kısımda bulunan “Koru” sekmesinden ise “Güvenlik, Genel ve Sihirli” açılır menüleri göreceksiniz. Buradan dilediğiniz ayarları yapıp gizliliğinizi tam olarak koruyun.

AppLock uygulamasında benim en çok beğendiğim olay şu ki, bu uygulamayı menüden gizleyebiliyorsunuz ve hiç bir yerde görünmüyor. Uygulamayı tekrar açmak için isterseniz “Arama” bölümünden *#*#12345#*#* ve “Arama Tuşuna” basarak AppLock uygulamasını açabiliyorsunuz. Ya da telefonunuzda bulunan her hangi bir “İnternet Tarayıcı”sından www.domobile.com/applock adresine gidin açılan sayfada AppLock Uygulamasını Açın yazısını göreceksiniz, tıklayın ve girin.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
100 %
Surprise
Surprise
0 %

App Lock Kilit” hakkında 2 yorum.

  1. Yav hocam ben *#*#12345#*#*tusluyorum.
    Ama bir türlü uygulama açılmıyor.
    Bunun sebebi ne olabilir.yardimci olursanız sevinirim

    1. Evet son zamanlarda aynı sorunu bende yaşıyorum, sanıyorum düzeltecekler çünkü güncellemeden sonra böyle oldu ve bununla ilgili geri bildirimde bulundum, sizde geri bildirim yaparsanız sorun daha çabuk düzelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

PubG Arabic Teyyare

PUBG’den Araplara Özel Server Geliyor Son zamanlarda Arap oyuncu sayısının yükselişinden oyun içinde rahatsızlık edecek derecede “Arabic Teyyare” kelimesini kullanıp sunucuları doldurdukları için erişimi engelleyip, onlar için farklı bir sunucu açacaklarını belirten PUBG ekibi Instagram sayfasından bu bilgiyi duyurdu. Bende bu oyunu oynayan biri olarak tabi ki bu durum benide […]