App Lock Kilit

Telefonda Dosyaları Saklamaya Yarayan Harika Bir Uygulama

Cep telefonlarında gizlilik için kullanılabilen dosyaları saklayıp şifreleme yöntemiyle koruyan bir uygulama. Aynı zamanda telefondaki uygulamaları da açarken şifreleyebiliyorsunuz.

Görseli Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Yapmanız gereken tek şey kullandığınız “İşletim Sistemine” uygun olan “Mağaza”‘dan AppLock uygulamasını indirin ve kurun. Program kurulduktan sonra açtığınızda sizden kaydolmanız için bir “Mail” hesabı isteyecek. Lütfen bu alana her zaman kullandığınız “faal” olan bir mail hesabı ekleyin.

Maili kurduktan sonra “Sol Menü”den “Ayarları” yapabilirsiniz, ana menüdeki “Sağ” kısımda bulunan “Koru” sekmesinden ise “Güvenlik, Genel ve Sihirli” açılır menüleri göreceksiniz. Buradan dilediğiniz ayarları yapıp gizliliğinizi tam olarak koruyun.

AppLock uygulamasında benim en çok beğendiğim olay şu ki, bu uygulamayı menüden gizleyebiliyorsunuz ve hiç bir yerde görünmüyor. Uygulamayı tekrar açmak için isterseniz “Arama” bölümünden *#*#12345#*#* ve “Arama Tuşuna” basarak AppLock uygulamasını açabiliyorsunuz. Ya da telefonunuzda bulunan her hangi bir “İnternet Tarayıcı”sından www.domobile.com/applock adresine gidin açılan sayfada AppLock Uygulamasını Açın yazısını göreceksiniz, tıklayın ve girin.

Hakan İNAN

Web Master

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir