e-DEVLET Yeni Özellikler

Hakan İnan
9 Görüntülenme
Okuma zamanı:1 Dakika, 4 Saniye

21 Mart 2019 Cuma Günü Gelen Yeni Özellikler Kullanıma Sunuldu.

Devletin Kısayolu, geliştirdiği 5 Yeni Hizmeti kullanıma sundu. Peki nedir bu yeni Hizmetler bir göz atalım.

1.Risk Merkezi Raporu Başvurusu

Bu hizmeti kullanarak, “Kredi Limit ve Borç Bilgileri” veya “Çek Bilgileri” rapor başvurusunda bulunabilir veya raporunuzu görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen e-Devlet sistemine kendi kimlik bilgilerinizle (TC Numaranız 11 Haneli) giriş yapınız.


2.Elektrik Hizmetleri

e-Devlet Kapısı ile “62″ ilimizde bulunan “16″ elektrik görevli tedarik şirketlerinin serbest olmayan tüketiciler ile son kaynak tedariki kapsamındaki tüketicilere sunduğu bilgilendirme hizmetlerinin yanı sıra abonelik ve fesih başvuru hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.


3.Doğalgaz Hizmetleri

e-Devlet Kapısı ile “46″ ilimizde bulunan “34″ doğalgaz dağıtım şirketlerinin sunduğu bilgilendirme hizmetlerinin yanı sıra abonelik ve fesih başvuru hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.


4.Adıma Tescilli Araç Sorgulama ( Tüzel Kişiler İçin )

Bu hizmeti kullanarak, Emniyet Genel Müdürlüğü bilgi sisteminde sahibi / ortağı / yetkilisi olduğunuz şirket adına tescilli araçları sorgulayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen e-Devlet sistemine giriş yapınız.


5.Kalfalık, Ustalık, Usta Öğrencilik ve İş Yeri Açma Belgesi Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı kurumlardan alınan Kalfalık, Ustalık, Usta Öğrencilik ve İş Yeri Açma belgenizi görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen e-Devlet sistemine giriş yapınız.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

App Lock Kilit

Telefonda Dosyaları Saklamaya Yarayan Harika Bir Uygulama Cep telefonlarında gizlilik için kullanılabilen dosyaları saklayıp şifreleme yöntemiyle koruyan bir uygulama. Aynı zamanda telefondaki uygulamaları da açarken şifreleyebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey kullandığınız “İşletim Sistemine” uygun olan “Mağaza”‘dan AppLock uygulamasını indirin ve kurun. Program kurulduktan sonra açtığınızda sizden kaydolmanız için bir “Mail” […]

Şimdi Abone Olun!