Araç Muayene İstasyonu

Hakan İnan
139 Görüntülenme
Okuma zamanı:38 Saniye

Araç Muayene İstasyonlarına Gelen 2018 Sonu ile Yenilik

2018’in son aylarında gelen yeni bir karar ile artık aracınız ne olursa olsun lastik ebatından ayrı olarak “Yük Taşıma Kapasitesi” diye birşey çıkardılar.
Bu durumdan bende payımı alan biri olarak belki işinizi görür diye konuyu ele aldım.

Peki Nedir Bu Lastik Taşıma Yük Kapasitesi?

Görselde görmüş olduğunuz bilgiler tüm değerleri temsil etmektedir, lakin yeni gelen “Lastik Yük Taşıma Kapasitesi” numarası görselde “Yük (94)” olarak verilen değerdir. Bu değer her araba için aracın ağırlık durumuna göre değişiklik gösteriyor. Bu kapasite numarası aracınız ile uyumlu değil ise o “Muayeneden Geçemiyorsunuz”.

Bu durumdan bende payımı aldım üstelik 4 lastiğinde aynı şekilde bu değerleri kapsaması gerekiyor. Aşağıda vermiş olduğum görseldeki listeye bakarak ön bilgi sahibi olabilirsiniz en azından gününüz boşa geçmez.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

WordPress Paylaşım Butonu

WordPress Siteleri İçin Harika Bir Sosyal Ağ Paylaşım Butonu Benim kendi sitemde de kullandığım hatta bu yazının altında göreceğiniz Sosyal Ağ Paylaşım Butonu Eklentisi.Gerçekten çok işe yarayan harika bir Eklenti. Başlıca Sosyal Ağların göründüğü ve “+” butonuna tıklandığında daha fazla Sosyal Ağ gösteren bir WordPress eklentisi. İndirdiğiniz Eklentiyi “.zip” olarak […]