Youtube Video İndir

Hakan İnan 2
Sayfa Görüntülenme: 243
0 0
Okuma zamanı:1 Dakika, 4 Saniye

Nasıl Yapılır?
İnternet tarayıcınızı açın www.youtube.com’a girin, istediğiniz videoyu açın ve tarayıcınızın üst kısmında adres bilgilerinin yazdığı yere gelin (https://www.youtube.com/watsch?998980cknkcalnckachancc) bu bölüme geldiğinizde (https://www.youtubepp.com/watsch?998980cknkcalnckachancc) Örnek Resim 1‘de olduğu gibi youtube yazan yerin arkasına 2 adet “p” harfi koyun ve “Enter”‘a basın

Sizi başka siteye yönlendirecek. Yönlendiğiniz site “YouTubeConverter.io” diye bir site burda biraz beklediğinizde videonun önizlemesini göreceksiniz. Önizlemenin yanında size en uygun olan ve en yüksek çözünürlükleri gösterecek. İşte burda size o dosyayı indirmeniz için seçenekler verilecek ister video olarak ister mp3 olarak istediğiniz formatta indirebilirsiniz.

Yada aynı bu sitede size “Ummy Downloader” diye bir program sunulacak dilerseniz onu bilgisayarınıza indirip “Youtube” dan dilediğiniz videoyu açtığınızda adres çubuğunda olan bağlantıyı komple “Kopyalayın”“Ummy Downloader” açık olduğunda otomatik olarak videonuzu aramaya başlayacak ve bulduğunda yine size değişik formatlarda indirme linki verecek.

NOT: Tarayıcınızda yapmanız gereken olayı aynı şekilde cep telefonunda yaparsanız bu yöntem yine işe yarayacaktır. Tek değişik olan yer “https://m.youtube.com/wa….” bu şekilde “www” lar yerine “m.” ile başlayacaktır, Burada kafanızı karıştırmasın siz yine “p” harflerini “Youtube” ‘un arkasına koyun.

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Youtube Video İndir” hakkında 2 yorum.

    1. Bilgi için teşekkürler ama bu yöntemi denedim fakat videoyu tam pikselde indirmiyor orijinalinden düşük pikselde indiriyor. Bu iki yöntemden daha iyi bir yöntem buldum yazıyı onunla güncelliycem o yöntemde, Youtube’un sonuna 2 adet P harfi koymak bu yöntem en azından tam pikselde indirmeyi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Tarayıcı Renk Kodu

Tarayıcı Rengi Nedir?Elinizdeki cihazın web tarayıcısından sizin sitenize girildiğinde, site tasarım renginizle, tarayıcınızın aynı renge girmesini sağlar. Nasıl Uygulanır? Kodumuzu kopyalayıp “head” etiketleri arasına yapıştırıyoruz. Daha sonra kodumuzun içinde bulunan ” content=”#000000″ ”bu bölümdeki yeri kendi istediğimiz renk koduyla değiştirip kaydediyoruz. Ve sitenize şimdi telefondan tekrar bakın.