Youtube Video İndir

Nasıl Yapılır?
İnternet tarayıcınızı açın www.youtube.com’a girin, istediğiniz videoyu açın ve tarayıcınızın üst kısmında adres bilgilerinin yazdığı yere gelin (https://www.youtube.com/watsch?998980cknkcalnckachancc) bu bölüme geldiğinizde (https://www.ssyoutube.com/watsch?998980cknkcalnckachancc) Örnek Resim 1‘de olduğu gibi youtube yazan yerin önüne 2 adet “s” harfi koyun ve “Enter”‘a basın

Görseli Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Sizi başka siteye yönlendirecek. Yönlendiğiniz site “Savefrom” diye bir site burda biraz beklediğinizde videonun önizlemesini göreceksiniz. Önizlemenin altında bulunan SaveFrom.net Helper’ı yüklemeden bir video indirin yazan yere tıklayın ve çok kısa bekleyin. İşte burda size o dosyayı indirmeniz için seçenekler verilecek ister video olarak ister mp3 olarak istediğiniz formatta indirebilirsiniz.

Görseli Büyütmek İçin Resme Tıklayın

Yada aynı bu sitede size “Ummy Downloader” diye bir program sunulacak dilerseniz onu bilgisayarınıza indirip “Youtube” dan dilediğiniz videoyu açtığınızda adres çubuğunda olan bağlantıyı komple “Kopyalayın”“Ummy Downloader” açık olduğunda otomatik olarak videonuzu aramaya başlayacak ve bulduğunda yine size değişik formatlarda indirme linki verecek.

NOT: Tarayıcınızda yapmanız gereken olayı aynı şekilde cep telefonunda yaparsanız bu yöntem yine işe yarayacaktır. Tek değişik olan yer “https://m.youtube.com/wa….” bu şekilde “www” lar yerine “m.” ile başlayacaktır, Burada kafanızı karıştırmasın siz yine “s” harflerini “Youtube” ‘un önüne koyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir