Crack Yapma

Hakan İnan 1
215 Görüntülenme
Okuma zamanı:37 Saniye

Serial Key Süre Uzatma

Nedir?
Windows işletim sistemi, 8 ve üzeri sürümler için geliştirdiği bilgisayarın her açılışta kullanıcı profili ve şifresi sorması durumu.

Peki Nasıl Kapatılır?
Bilgisayarımızın “Başlat” menüsünde bulunan “Ara” bölümüne “regedit” yazıyoruz “Enter” diyoruz. Karşımıza çıkan uyarıya “Evet” diyoruz ve “Kayıt Defteri Düzenleyicisi” penceresi açılıyor. Açılan pencerede “ctrl + f” tuşlarına basıp çıkan kutuya “dromjmfile” yazıp “Enter” diyerek aratıyoruz.

“Kayıt Defteri Düzenleyici” sinde arama tamamlandıktan sonra çıkan “Varsayılan” isimli kayıt dosyasını Shift+Delete yaparak siliyoruz.

İşlem bu kadar şimdi programı tekrar açın ve örnek 30 günlük deneme süresi komple dolu olarak görünecektir ve siz programı kullanmaya devam edeceksiniz. Her süre bitiminde aynı crack işlemi tekrarlayın.


NOT: Her programda çalışmayabilir.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

One thought on “Crack Yapma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Youtube Video İndir

Nasıl Yapılır?İnternet tarayıcınızı açın www.youtube.com’a girin, istediğiniz videoyu açın ve tarayıcınızın üst kısmında adres bilgilerinin yazdığı yere gelin (https://www.youtube.com/watsch?998980cknkcalnckachancc) bu bölüme geldiğinizde (https://www.youtubepp.com/watsch?998980cknkcalnckachancc) Örnek Resim 1‘de olduğu gibi youtube yazan yerin arkasına 2 adet “p” harfi koyun ve “Enter”‘a basın Sizi başka siteye yönlendirecek. Yönlendiğiniz site “YouTubeConverter.io” diye bir site burda biraz beklediğinizde videonun önizlemesini göreceksiniz. Önizlemenin yanında […]