Programlar

Illustrator 2022 Full Crack

Illustrator 2022 Full Crack Düzgün Çalışması İçin Lütfen Kurulum Öncesi Burayı Dikkatli Okuyun!

Illustrator 2022 Full Crackli dosyanızı indirdikten sonra gerekirse bu sayfayı kapatmayın ve adımları düzgün bir şekilde uygulayın ki Crack dosyanız düzgün bir şekilde çalışsın.

İndirmiş olduğunuz dosyayı .zip arşivinden Masaüstüne çıkarın, zaten dosya içerisinde hiç bir gereksiz belge vs. bulunmamaktadır. Çıkarmış olduğunuz hiç bir dosyayı silmeyin.

En önemli konumuz daha önce bilgisayarınıza Adobe indirdiyseniz lütfen tamamen kalıntı dosyalar dahil kaldırdığınızdan emin olun, gerekirse bilgisayarınıza Format Atın. Bilgisayarınız da Adobe firmasına ait hiç bir dosya bırakmadığınızdan emin olduğunuzda mutlaka yeniden başlatın ve internet bağlantınızı tamamen kesin.

Şimdi programın kurulumuna geçebiliriz.

Illustrator 2022 Full Crackli Programınız Nasıl Kurulur?

Yukarıda ki Uyarı yazısını okuyup istenilen tüm detayları uyguladıysanız şimdi kuruluma başlayalım.

Masaüstüne ayıklamış olduğunuz dosyaların içinden Set-Up.exe dosyasını çalıştırın ve izin isterse gerekli izinleri vererek kuruluma başlayın. Kurulum otomatik olarak yapılacaktır hiç bir yere dokunmayın kurulum bitene kadar.

Illustrator 2022 Full Crackli Kurulum Dosyası Çalıştırma

Kurulum işlemi tamamlandığı zaman Kapat diyerek işlemi sonlandırın kesinlikle o ekranda Programı açmayın!

Sonrasında Masaüstüne ayıklamış olduğunuz dosyalardan Crack yazan dosya içindeki Illustrator.exe yazılı dosyayı Kopyalayın (Ctrl+C)

Crack dosyasını açın ve Illustrator.exe'yi Kopyalayın.

Şimdi Windows Arama Kutusuna Illustrator yazın ve çıkan programın üzerine Sağ Tık yapıp Dosya Konumunu Aç deyin. Açılan klasörde tekrar Illustrator 2022 yazan Uygulama Dosyasına Sağ Tık yapıp yine Bulunduğu Klasörü Aç’a tıklayın ve buraya Kopyalamış olduğunuz Crack dosyasındaki ıllustrator.exe’yi Yapıştırın (Ctrl+V)

Sürükle Bırak yöntemi burada çalışmamaktadır bu yüzden Kopyala – Yapıştır yöntemini kullanmaya özen gösterin.

Kopyaladığınız Illustrator.exe'yi Yapıştırma Yeri
Kopyaladığınız Illustrator.exe'yi Yapıştırma Yeri
Kopyaladığınız Illustrator.exe'yi Yapıştırma Yeri

Yapıştırma işlemi sırasında sizden Yönetici İzni isteyebilir buna izin vererek devam edin. Artık Illustrator Programınız kullanıma hazır Cracklenmiş durumda olacaktır. Illustrator’u rahatlıkla kullanmaya başlayın ve kesinlikle ilerleyen süreçlerde sizden Güncelleme yapmanızı isterse bunu asla yapmayın. Güncelleme yaptığınız andan itibaren Programı kullanamayacaksınız.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. Evet güncel link yalnız reklam olduğu için şaşırıyor olabilirsiniz. Reklam sayfası ilk çıktığında o sekmeyi kapatabilirsiniz. Sonra linke tekrar tıklayın açılan sayfada izin ver e tıklayın ama izin vermeyin reddet i seçip kapatın zaten indirme işlemi olan sayfa açılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)