Teknoloji

Huawei Güncellemeye Devam

Huawei P30 Kullanıcıları İçin 300Mb+ Boyutunda Güncelleme Yayınlıyor

Android lisansı ağustos ayı ortasına kadar uzatılan Huawei  son dönemde yaşanan bunca olumsuzluğa rağmen güncelleme dağıtımını aralıksız sürdürüyor. Huawei P30 Pro için global çapta yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme P30 Pro’nun kamera performansı daha iyi bir noktaya getiriyor.
Güncelleme Hakkında Daha Detaylı Bilgi ve Kameranın Neler Yapabildiğini Görmek İçin Kendi Sitesinden İnceleyin.

Huawei P30 Pro Kamera Güncellemesi Alıyor.

316 MB büyüklüğünde olan yeni yazılım (sürüm 9.1.0.161), fotoğraf kalitesini artıran bazı geliştirmeler içeriyor. Android Authority sitesine göre güncellemeyi yükledikten sonra fotoğraflar daha doğal ve orijinal görünüyor. Alt bölümde bazı örnek çekimler bulabilirsiniz. Güncelleme ayrıca ön kamerayla kaydedilen videoların düzgün görüntülenmemesiyle ilgili bir sorunu da gideriyor.

Güncelleme bunlara ek olarak en son Google güvenlik düzeltme eki, yüz kilidi geliştirmeleri ve canlı duvar kağıdı kullanırken kilit ekranda bildirimlerin görüntülenmesiyle ilgili hataları ortadan kaldıran düzeltmeler içeriyor. Dilerseniz bu gelişmeleri içeren güncellemeyi telefonunuzda Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)