Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz?

Responsive Web Site Tasarımı:
bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiğini anlayarak, içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamaktadır. Bu sayede kullanıcısına kolay kullanılabilirlik ve istediği sayfaya hızlı ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem taşımaktadır. Günümüzde şirketlerin sayısının her geçen gün artması logotasarımına verilen önemin de artmasına neden olmuştur.

SEO: Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir.

HKN Yazılım Web Tasarım Ajansı olarak en iyi SEO çalışmasını yapmamız halinde bile hala Google gibi Arama Motorlarında en üst sıralara çıkamamanız olası bir durumdur ki bununla alakalı olarak Google AdWords hizmetinden faydalanmadan en üst sıralarda olabileceğinizi temin eden kişi ve kuruluşlardan uzak durunuz.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)