SinemaYerli Filmler

Hannas: Karanlıkta Saklanan Full Film İzle İndir

Hannas: Karanlıkta Saklanan Full Film 1080 Piksel İzle İndir

Hannas: Karanlıkta Saklanan Full Film İzle İndir

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Hannas: Karanlıkta Saklanan Filmin Konusu:

Tıp eğitimini ve uzmanlığını bitiren genç psikiyatrist Mert Türker, Anadolu’da bir şehrin dışında bulunan bir hastaneye atanır. Mert konum açısından enteresan bir noktada bulunduğu bu hastanede, hastaların ve içinde çalışan insanların da çeşitli garipliklerini fark eder.

Yeniden de ilk günler her şey normal seyrinde devam eder. İlk hastası Esat Bey olur ve onda diğer hastalarda görmediği birtakım ilginç davranışların olduğunu fark eder. Ancak en çok alakasını çeken hasta, kimseyle, Mert’le bile iletişime girmeyi kabul etmeyen Muazzez Hanım’dır.

Mert bu hastayla iletişim kurmaya çabalarken hastaneye Elif isminde genç bir hasta gelir. Elif’e konulan ilk teşhis histerik psikozdur, ancak hasta terapiler sırasında, kendine bir varlığın yapıştığını öne sürmeye başlar. Mert başta böyle bir olayın ilmi olarak olası olmadığını müdafaa etse da giderek kendini beklenmedik bir vaziyetin içerisinde bulacaktır.

Burcu Çetin’in senaryosunu yazdığı, Kamil Aydın’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Hazal Şenel, Furkan Kızılay, Fatma Karanfil, Murat Ercanlı gibi isimler bulunuyor.

Oyuncular ve IMDB Puanı

Hannas: Karanlıkta Saklanan Filmi Dışında:

Sitemizde bulunan, Yerli ve Yabancı Sinema arşivimizde bulunmayan istediğiniz sinemaların eklenmesi için, lütfen bize “Yorumlar” kısmına istediğiniz filmi ya da filmleri yazın ki, size daha iyi yardımcı olabilelim.

İstemiş olduğunuz sinema ya da sinemalar, yapmış olduğunuz yoruma yanıt verildiği andan itibaren en kısa sürede yayında olacaktır. Dilerseniz yorum yazarken mail adresinizi de ekleyin, film sitemize yüklendiğinde, geri dönüş amacı ile sizin isteğiniz doğrultusunda size mail yoluyla bilgi verebiliriz.

Vermiş olduğunuz mail adresine kesinlikle farklı bir reklam, bilgi ya da kampanya tarzı rahatsız edici mailler gönderilmeyecektir.
Ayrıca dönem dönem farklılıklar içeren Anketlerimize katılmayı unutmayın. Bu Anketleri size daha iyi hizmet vermek adına hazırlıyoruz.

eHAKANcom Hannas: Karanlıkta Saklanan filmi için İyi Seyirler Diler.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)