Hizmetlerimiz

Google AdWords

Google ile Reklamlarla Güçlenin

Arama Motorlarında Üst Sıra İçin En Önemli Husus
Tabi ki herkes Web Sitesinin her zaman en üstte olup kullanıcılara daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını ister. Yalnız bunun da bir bedeli var haliyle. Sizinde Web Siteniz aratıldığında en üstte ve kolay ulaşılabilir olmasını istiyorsanız bu iş için bir miktar bütçe ayırmanız gerekecektir.

HKN Yazılım Web Tasarım Ajansı olarak en iyi SEO çalışmasını yapmamız halinde bile hala Google gibi Arama Motorlarında en üst sıralara çıkamamanız olası bir durumdur ki bununla alakalı olarak Google AdWords hizmetinden faydalanmadan en üst sıralarda olabileceğinizi temin eden kişi ve kuruluşlardan uzak durunuz.

Her gün binlerce web sitesi hayata geçiyor ve internetin tarihinden günümüze kadar olan zaman diliminde trilyonlarca sayısız web sitesi açılıp yayındadır. Doğal olarak en jenerik isimler alınmış ve eski tarihli olmaları onları daha kolay bulunabilir sağlıyor.

Bu durumun önüne en iyi SEO hizmeti sağlayarak geçmek imkansızdır. Bu yüzden en iyi yöntem yine internet devi Google‘dan geldi ve bir takım ücret mukabilinde sizlere arama motorlarında özellikle herkesin güncel olarak kullandığı kendi Arama Motoru olan Google‘da Reklam hizmeti vererek sitenizi belirlediğiniz kelimeler, şehirler, ilçeler, ülkeler, saatler, günler ve ayırdığınız tutar kadar sizi talep ettiğiniz içerikler üzerinde Google gibi Arama Motorlarında üst sıraya çıkarıyor.

Google AdWords‘ü HKN Yazılım Web Tasarım Hizmetleri olarak bizde kullanıyoruz ve işletmeniz için kurduğumuz Web Sitenizde Extra Ücret alarak bu hizmetten faydalanmanızı sağlıyoruz ve tavsiye ediyoruz. Unutmayın ki en iyi gelir Reklamla olur.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)