SinemaYerli Filmler

Dabbe 6 Full Film İzle İndir

Dabbe 6 Full Film 1080 Piksel İzle İndir

Dabbe 6 Full Film İzle İndir
Dabbe 6 Full Film İzle İndir

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Alternatif Link:

Dabbe 6 Filmin Konusu:

Polis kayıtlarına ‘Mukadder Yaman’ olayı olarak geçen ve birbiriyle ilgili olduğu düşünülen, üç gerçek hikayeden yola çıkan Dabbe 6’nın senaryosu ve yönetmenliği Hasan Karacadağ’a ait.« Ayrıntısı GizleDr. Zeren ve kız kardeşi Ayla Yaman, annelerinin bir gece aniden can vermesiyle sarsılırlar. Kriminal ve adli raporlara göre anneleri Mukadder Yaman, beyin kanamasıyla can vermiştir.

Ama annesi can verdiği sırada onun yanında olan Ayla, bu vaziyeti reddetmektedir. Ona göre annesi, ne olduğunu anlayamadığı çok hızlı hareket eden, kapkara yüzleri olan, bilinmeyen bir dilde konuşan, devasa kara varlıklar tarafından öldürülmüştür. Olayı inceleyen nörolojistler, Ayla’nın; annesinin ölüm hatırana tanık olduğu için psikolojik bir travma geçirdiğini ve kısa müddette bu vaziyeti atlatacağını düşünürler.

Fakat günler geçtikçe Ayla kişilik değiştirmeye ve mevzubahis varlıklar tarafından dehşetengiz bir şekilde saldırıya uğramaya başlar. Ayla’yı başka bir aleme götürmeye ve ona eziyet ederek, annesinin ölümüyle alakalı kimi sırları göstermeye çalışan bu varlıklar; İblis’ın soyundan gelen, insan kötülüğüyle ilişkili, cehenneme ilk girecek olan Cuhenna Cin kabilesi midir?

Vaziyet ciddiyetini artırınca, daha önceki bir psikiyatrist olan Celal M. Aydilek olaya dahil olur ve Ege’nin Periçalı köyüne uzanarak, insanlığın en daha önceki, en ürpertici sırlarından birini açığa çıkaran; habis, cüzzamlı ve lanetli bir korku yolcuğu başlar.

Oyuncular ve IMDB Puanı

Dabbe 6 Filmi Dışında:

Sitemizde bulunan, Yerli ve Yabancı Sinema arşivimizde bulunmayan istediğiniz sinemaların eklenmesi için, lütfen bize “Yorumlar” kısmına istediğiniz filmi ya da filmleri yazın ki, size daha iyi yardımcı olabilelim.

İstemiş olduğunuz sinema ya da sinemalar, yapmış olduğunuz yoruma yanıt verildiği andan itibaren en kısa sürede yayında olacaktır. Dilerseniz yorum yazarken mail adresinizi de ekleyin, film sitemize yüklendiğinde, geri dönüş amacı ile sizin isteğiniz doğrultusunda size mail yoluyla bilgi verebiliriz.

Vermiş olduğunuz mail adresine kesinlikle farklı bir reklam, bilgi ya da kampanya tarzı rahatsız edici mailler gönderilmeyecektir.
Ayrıca dönem dönem farklılıklar içeren Anketlerimize katılmayı unutmayın. Bu Anketleri size daha iyi hizmet vermek adına hazırlıyoruz.

eHAKANcom Dabbe 6 filmi için İyi Seyirler Diler.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)