Teknoloji

Crack Yapma

Serial Key Süre Uzatma

Nedir?
Windows işletim sistemi, 8 ve üzeri sürümler için geliştirdiği bilgisayarın her açılışta kullanıcı profili ve şifresi sorması durumu.

Peki Nasıl Kapatılır?
Bilgisayarımızın “Başlat” menüsünde bulunan “Ara” bölümüne “regedit” yazıyoruz “Enter” diyoruz. Karşımıza çıkan uyarıya “Evet” diyoruz ve “Kayıt Defteri Düzenleyicisi” penceresi açılıyor. Açılan pencerede “ctrl + f” tuşlarına basıp çıkan kutuya “dromjmfile” yazıp “Enter” diyerek aratıyoruz.

“Kayıt Defteri Düzenleyici” sinde arama tamamlandıktan sonra çıkan “Varsayılan” isimli kayıt dosyasını Shift+Delete yaparak siliyoruz.

İşlem bu kadar şimdi programı tekrar açın ve örnek 30 günlük deneme süresi komple dolu olarak görünecektir ve siz programı kullanmaya devam edeceksiniz. Her süre bitiminde aynı crack işlemi tekrarlayın.


NOT: Her programda çalışmayabilir.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Merhaba, sorunu tam olarak anlayamadım. Dromjmfile dosyası çıkmaması gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü bu windows’un kendi kayıt defteri.

   Kayıt defterinde bir sonuç çıkmıyorsa eğer, sol menüden hangi program için işlem yapacaksanız onun klasörünü bulup açmanız gerekir.

   1. Çalıştıra bastığımda dromjmfile dosyası çıkmıyor ger denediğimde. Silinmiş olabilir. Camtasia cracklicem ama o dosyayı bulamıyorum.

    1. İşlemi doğru yaptığınıza eminmisiniz? Çalıştıra dromjmfile yazmayacaksınız. Regedit yazıp enterlayın açılan pencereye evet dediğinizde, Kayıt Defteri açılır, burada Ctrl+F tuşları ile arama bölümü açın ve şimdi dromjmfile yazıp enterlayın açılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)