SinemaYerli Filmler

Birleşen Gönüller Full Film İzle İndir

Birleşen Gönüller Full Film 1080 Piksel İzle İndir

Birleşen Gönüller Full Film İzle İndir
Birleşen Gönüller Full Film İzle İndir

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Birleşen Gönüller Filmin Konusu:

Yunus ve Dilek Türkiye’deki tüm rahat şartlarına geride bırakıp Kazakistan’a okul açıp oradaki çocuklara ışık olmaya giderler. Kazakistan şartları Dilek’in tüm tahminlerinden de kötüdür ve kendini yalnız hissetmektedir. Ancak tüm bunların daha büyük bir ihtiras için yapıldığını Dilek’e anımsadan Cennet’in aşk dolu hikayesi olur.

2. Dünya Savaşı’nda alev alev yanan Sovyet Rusya’sı… Naziler ve Kızıl Silahlı güç arasındaki bu ateş, bembeyaz bir sevdayı da yakmak üzeredir. Kuzey Kafkasya Türklerinden Niyaz ve Cennet daha çiçeği burnunda evliyken savaşın sert darbesiyle ayrılmak zorunda kalırlar. Ama birbirlerine bir söz verirler. Cennet sonuna kadar onu bekleyecektir ve Niyaz ne olursa olsun geri dönecektir.

Oyuncular ve IMDB Puanı

Birleşen Gönüller İSİM Filmi Dışında:

Sitemizde bulunan, Yerli ve Yabancı Sinema arşivimizde bulunmayan istediğiniz sinemaların eklenmesi için, lütfen bize “Yorumlar” kısmına istediğiniz filmi ya da filmleri yazın ki, size daha iyi yardımcı olabilelim.

İstemiş olduğunuz sinema ya da sinemalar, yapmış olduğunuz yoruma yanıt verildiği andan itibaren en kısa sürede yayında olacaktır. Dilerseniz yorum yazarken mail adresinizi de ekleyin, film sitemize yüklendiğinde, geri dönüş amacı ile sizin isteğiniz doğrultusunda size mail yoluyla bilgi verebiliriz.

Vermiş olduğunuz mail adresine kesinlikle farklı bir reklam, bilgi ya da kampanya tarzı rahatsız edici mailler gönderilmeyecektir.
Ayrıca dönem dönem farklılıklar içeren Anketlerimize katılmayı unutmayın. Bu Anketleri size daha iyi hizmet vermek adına hazırlıyoruz.

eHAKANcom Birleşen Gönüller filmi için İyi Seyirler Diler.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)