SinemaYerli Filmler

4N1K Full Film İzle İndir

4N1K Full Film 1080 Piksel İzle İndir

4N1K Full Film İzle İndir
4N1K Full Film İzle İndir

RAR Şifreleri ” www.limitsizamca.net “

Bu film tamamen başka sunucularda yer almaktadır, indirirken yaşadığınız hata, virüs gibi sıkıntılardan web sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

4N1K Filmin Konusu:

Yaprak (Gözde Mutluer), çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında,5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine, kızlar dünyasından uzak, Ali (Hasan Denizyaran), Sinan (Cihan Şimşek), Gökhan (Sina Özer) ve Oğuz’dan (Cemrehan Karakaş) oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur.

4N1K Film Eleştirisi:

Son dönemlerde dizilerde sık sık görsek de lise çağlarındaki gençlerin hayatlarını konu edinen Türk filmleriyle pek karşılaşmıyoruz. Gençler arasında büyük ses getiren, en çok satanlar listesinde yer alan Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan 4N1K bu boşluğu keyifli bir seyirle dolduruyor.

Erkek fatma tayfasından Yaprak, 4 erkek arkadaşıyla çocukluktan beri dosttur. Bir gün, içinde topuklu ayakkabı olan bir kutu ve not geldiğinde Yaprak kim olduğuna ve aşka dair kafa yorar ve grup içerisinde dengeler değişmeye başlar. Gençlerin birçoğunun filme bayılacağı aşikar.

Kitabın hayranlarıyla filmi izleme şansı buldum; iç çekmeler, gülmeler, ağlamalar, çığlıklar gibi bir insanın verebileceği tüm tepkileri içten gösterdiler. Bununla birlikte kimi GSM operatörlerinin gençlik segmentine yönelik reklamlarını anımsatan sahneleriyle, içeriğin tüketimi açısından da film onlarla konuşuyor.

Deniz Coşkun, yönetmen koltuğunda temiz bir iş ortaya çıkarmış. Oyunculuklarsa karakterleri beyazperdeden çıkarıp akla kazıyor. Tüm karakterler izlenesi, oldukça eğlenceli. Kendi aralarındaki sinerji oldukça güçlü, kendilerine has karakterleri sevilesi. Kendi özündeki çatışmalar kimi zaman tiplemeye varan algıda sunulsa da “altı üstü birkaç tane buluğ çağı velediyiz” diyerek duruma aslında açıklık getiriliyor. Filmde duygusal sahneler yer alıp fonda duygu seli yaratacak bir müzik varken ve anlatılanlar ciddiyken bile komedi sosu dahil edilmiş. Bu yaklaşım da filmin genel duruşunu kabul ettiriyor.

Hikayenin akışında eksiklik hissi yaşanmasının yanı sıra filmin en büyük problemi kadın erkek rollerine çok dar açıdan baktığı noktalar. Kültürüne göre erkeğin etek giymesi normal karşılanabilirken erkeğe eteği giydirme, “kıvırma” söyleminin uzantısı olarak aşağılama yöntemi olarak kullanılıyor. Sonra “şey” demeden gay diyebilmeli gençler özgürce, gay karakterin hikayesinin bağlanışında daha özgürleştirici bir söylem oluşturulabilirdi.

Sonuç olarak güçlü bir söylemi olmayan, romantizmi tam gençleri heyecanlandıracak 4N1K eğlenceli bir film. Ergenlik çağında değilseniz, izlerken genç kızların nidalarını dinlemeye hazır olun.

Oyuncular ve IMDB Puanı

4N1K Filmi Dışında:

Sitemizde bulunan, Yerli ve Yabancı Sinema arşivimizde bulunmayan istediğiniz sinemaların eklenmesi için, lütfen bize “Yorumlar” kısmına istediğiniz filmi ya da filmleri yazın ki, size daha iyi yardımcı olabilelim.

İstemiş olduğunuz sinema ya da sinemalar, yapmış olduğunuz yoruma yanıt verildiği andan itibaren en kısa sürede yayında olacaktır. Dilerseniz yorum yazarken mail adresinizi de ekleyin, film sitemize yüklendiğinde, geri dönüş amacı ile sizin isteğiniz doğrultusunda size mail yoluyla bilgi verebiliriz.

Vermiş olduğunuz mail adresine kesinlikle farklı bir reklam, bilgi ya da kampanya tarzı rahatsız edici mailler gönderilmeyecektir.
Ayrıca dönem dönem farklılıklar içeren Anketlerimize katılmayı unutmayın. Bu Anketleri size daha iyi hizmet vermek adına hazırlıyoruz.

eHAKANcom 4N1K filmi için İyi Seyirler Diler.

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bırakıp Sayfayı Yenileyin (F5)