PubG Zombi Modu

Hakan İnan
10 Görüntülenme
Okuma zamanı:35 Saniye

PlayerUnknown’s Battlegrounds yani kısaca PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuna yeni gelen Zombi Modu çok mu lazımdı? Bence HAYIR! Bu Modu denemek amaçlı oynadım ve hiç zevk almadım diyebilirim. Neden mi?

Oyunun amacı aşılmış ve farklı bir oyun gibi olmuş bu yüzden gereksiz. Tabi ki sadece buda değil, aynı zamanda oyunun Zombi Modu normale göre daha da zorlaştırılmış ilk anlarda hiç kimse yokken ortalıkta bir anda her yer Zombilerle dolup taşıyor ve ölümünüz kaçınılmaz oluyor.

Ve buda yetmez gibi birde diğer savaşçıları öldürmeniz gerekiyor. Siz Zombilerle uğraşırken diğer oyuncular sizin yerinizi anında tespit ediyor ve saldırıyorlar, yani her türlü ölmeniz çok kısa sürüyor. Sanırım bu Mod fazlasıyla gereksiz. Bunun yerine oyun daha farklı şekilde geliştirilebilirdi.

0 0

Yayın Yazarı Hakkında

Hakan İnan

2007'den günümüze Web Yazılım ve Grafik Tasarımcıyım.
administrator
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Haz
Haz
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Kızgın
Kızgın
0 %
Şaşkın
Şaşkın
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Sosyal Ağlarım Görünmüyor

Web Site Kurdunuz ve Üst Kısım Gibi Yerlerde Görünmüyorsa Ne Yapılmalıdır? Geçenlerde kurduğum Web Site‘de fark ettiğim bir olay bu sorunu çözdüm ama biraz geç oldu, daha doğrusu tesadüf oldu şimdi size bununla ilgili yapılacakları anlatayım. Öncelikle Alttaki görselde verdiğim iki görsele bakın soldaki görselde Sosyal Medya İkonları görünüyor, ama […]

Şimdi Abone Olun!